Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen típusú nőket kedvel...

Milyen típusú nőket kedvel leginkább a Vízöntő férfi, aki legtöbbször titokzatos és távolságtartó?

Figyelt kérdés
Főleg azokat kérdem, akiknek párjuk vagy rokonuk a Vízöntő férfi.

2015. máj. 5. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint egy vízöntő férfi...nem A vízöntő férfi ..bocs,de ezt muszáj volt..xD
2015. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ikrek és Mérleg. Ahogy azt a horoszkóp is írja. Vízöntő férfiként leginkább az Ikrekbe szoktam belehabarodni, bár azok az Ikrek bármelyik csillagjegy szülötteinek is tetszettek. Fontos hogy szexi legyen, élénk legyen az észjárása és minden férfi eszét veszítse mikor meglátja. Ekkor mi Vízöntők félretesszük a tudományt, hisz feltűnt egy annál izgalmasabb kutatási terület.
2015. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 vízöntő exem is van. Ebből kettőnek általában teljesen mindegy, csak nő legyen. A fél karodat odaadhatod, a lelkedet is kiteheted, meglehet benned mindazon tulajdonság, ami elméletben lenyűgözi őket, de lehet, hogy még sem kellesz hosszú távon. Viszont lehet, hogy összejönnek olyan nővel, akire csak pislogsz, hogy "EZ?" és találgatsz, hogy vajon a mérhetetlenül pocsék külseje, vagy a gyermekien naiv lelke volt-e a megnyerő. Megint másik vízöntő férfi azt a nőt kedveli, aki visszautasította, vagy elhajtotta. Ezen olyannyira nem tudják túltenni magukat, hogy képesek évekkel a lezárás után is zaklatni, próbálkozni, kavarni, megpróbálni visszaszerezni. Szerintem a vízöntő az a jegy, amelynek szülötteit nem lehet bekategorizálni, ha ezt a kérdést vesszük alapul. Nagyon eltérő, hogy kinek mi jön be. Szívesen burkolóznék közhelyekbe és mondanám, hogy csak az intellektuális, kifinomult, tájékozott hölgyek társaságát kedveli mind, no de ez sem igaz mert ismerek olyan vízöntőt is, aki üres fejű cicababáknak csapja a szelet. Jó tanács: vízöntővel akkor kezdj, ha fel vagy készülve az állandó változásra, nyitottságra, nincsenek olyan szokásaid a mindennapokban, amikről nem akarsz lemondani. Ha nem zavar, hogy a párod kikacsintgat, flörtölget, több vasat tart a tűzben. Ha nem akarsz megállapodni és nagy családot alapítani vele. Ha el bírod viselni a notorikus hazudozást (tisztelet a ritka kivételnek!) Ha soha nem beszélnél szívesen a problémáidról, ellenben mindig hallgatni akarod az övéit. Legjobb, ha csak szeretőnek tartod, arra tökéletes ;)
2015. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as: köszönöm szépen a részletes leírást. Sokszor tapasztaltam részleteket abból, amiket leírtál, különböző korosztályból és bizony így is van. Most a kép is összeállt bennem róluk. Mindez magyarázat arra is, hogy miért pont az Ikrek-el vannak a legjobb kapcsolataik-házasságaik.
2015. jún. 3. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Egy kos nővel is remekül kijönnek... mellékelt ábra szerint. Bár ez sokkal inkább köszönhető a kos birkatürelmének és üdítő naivitásának. A vízöntőnek feltételezhetően bejön, ha egy nő félrevezethető, és hisz az ártatlanság vélelmében, mert ez egyenesen zöld lámpa a tilosba. És ha rá is jön dolgokra... egyszerűen nem fogja otthagyni egy kos nő, mert nem képes rá. Amit az ikrekről mondasz... lehet benne ráció, de az egyik vízöntő "exem" ikrek lánnyal jár, -ez élete leghosszabb kapcsolata- :D mégis annyira unja már a banánt, hogy 3 kamu fb profilon csajozik és 2 Badoo akkja van :D Egyszerűen a vízöntő NEM ALKALMAS a hosszútávú párkapcsolatra gyakorlatilag senkivel!
2015. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kapcsolatom volt mindhárom vizöntő abból egy volt az amit ugy ahogy komolyan is vettem, napjegyem nem ikrek, csak az aszcendesem, holdjegyem pedig oroszlán ugy hogy ki van számomra szolgáltatva mindenki haha..:))


Nagyon féltékeny típus, mindenben azt látta hogy én őt csaltam, nem bízott meg bennem egy olyan incidens után hogy barátnőmel inni mentünk, ő találkozott egy ismerősével akivel kavartak és hazahozott minket.. akkora balhé volt belőle hogy engem más palinak az autójába láttak beszálni..... Atya világ...:))))


Későbbiekben volt hogy egymás mellett sétáltunk és durván meglesett más nőket eleinte csak kiröhögtem majd kértem fejezze be mert ha én is elkezdem nem lesz jó vége... Hát nem fejezte be mondanom se kell, sík ideg lett mikor mellettem sétálva ugy szemeztem egy csávóval hogy miután egymás mellé értünk, rászólt hogy okosan fordigassa a nyakát... ezt mind a pláza közepén..:))


Miután már belefáradtam ebbe a kapcsolatba, mert semmihez nem volt kedve csak feszt a haverjaival volt még szexelni is fáradt volt állandóan, utána annál jobban ment a féltékenykedés hogy én biztos félrementem azért vagyok még ennek ellenére is mellette másképp hogy bírnám....


Miután már nem törődtem vele egyáltalán, megint rosszul esett csak a kicsi szivének hogy már az se érdekelt mit csinál, tőlem mehetett volna nőhöz is csak nagyon jol tudta, hogy engem az nem hatott volna meg de őt az annál inkább ha én megyek máshoz mellette csak ugy ha te már én is, meg ha már ugyse szexelünk minek is áltassam magam..:)))


A kapcsoalt vége az lett ami szerintem szintén nagyon vizöntőkre illő tulajdonság, ő kért szünetet én mondtam hogy oké, és mégis ő keresett, találkozgatni akart velem stb, aztán egy ehhez illő alkalommal nálam betelt a pohár és kiraktam stílusosan mobilon, mivel ő sem tartott sokkal többre...:)

Utána ment a sírás pedig én megmondtam neki hogy ugy szórakozzon velem, hogy ha leveszem a kezemet róla nem lesz visszaút:)

Hívogatott is, amint megtudta hogy a szíktás után 2 héttel pont egy olyan hülyegyerekkel találkozgattam akire ő allergiás volt, és mérgében mindig azt hajtotta hogy ilyen palim legyen, hát még keresnem se keleltt mer tjött magátol... Ezek után meg aztán főleg keresett de én sorra nyomtam rá a telefonokat..:))) Volt hogy még később is hívott, utcán ha lát pfffff...


Remélem helyre tett magában és rájött, milyen alapvető dolgokat rontott el amiket volt hogy a szájába rágtam hogy a későbbi kapcsolatára egy életre megtanulta mit érdemes megtenni és mit nem.......

Ennyit a vízöntőkről, de az is érdekes hogy eddig csak őket vonzottam, vagy van most egy nyilas munkatársam aki szintén nagyon jönne de nem törődöm vele tulságosan...

2016. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!