Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jó ötlet összejönni olyannal,...

Jó ötlet összejönni olyannal, akinek ugyanaz a csillagjegye?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 16:18
1 2
 1/12 anonim válasza:

Mi ez a hülyeség ?

Jó ötlet, ha ez alapján választasz!?

2015. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
te hiszel is benne? nincs is ilyen
2015. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
70%

NEM! FELEJTSD EL! A csillagok együttállása szerint ezek a lányok/srácok csak szenvedést hoznak az életedbe. Beletekintettem ma a káposztába és láttam hogy sok keserűséget fog hozni neked az azonos csillagjegyű párod AZ ÖSSZES PÁROD AKI VELED EGY JEGYBEN SZÜLETETT!!!

18/Jósnő

2015. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ez kérlek szépen, egy történelmi baromság. Ezekben a csillagjegyekben meg fekete macskás sz*rokban sosem hittem. Akkora kitaláció.. :D Nem majd csillagjegy alapján választok magam mellé barátnőt. Persze.. ennyi erővel a haveromat is megkérdezhetném, hogy szerinte melyik csaj illik hozzám kinézetre. Próbáld meg vele és kész, nem ez alapján kell nőt választani. (Sőt, ez alapján még a hamburgeresnél sem választunk hús fajtát! :D)
2015. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

miért ne működhetne... anyám, apám vízöntő és együtt vannak vagy 30 éve

simán működhet, nem csak ezen múlik egy kapcsolat

ha meg nagyon szigorúan vesszük a horoszkóposdit, még ott a csomó többi bolygó, mi mikor hol állt, szóval...

2015. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
a párom és én is ikrek jegyűek vagyunk, 5 éve vagyunk együtt.. ;)
2015. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kos - Rák.

Papírforma szerint nem illenek össze. Mégis, köszönjük szépen boldogok vagyunk.

2015. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Rák-Rák páros, 28 éve házasok....
2015. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha uralkodó típusú jegyről van szó és a delikvenseknek pont olyan a személyisége is, nemcsak a horoszkópja, akkor lehetnek problémák.

Persze az emberi lélek nem ilyen egyszerű.

2015. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne csináld te bolond, nem tudod mire vállalkozol! A csillagok jelenlegi állása szerint nincs jövőd egy azonos csillagjegyűvel, mert a két csillagjegy találkozása egy óriási kataklizmát idézne elő.
2015. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!