Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen magyarázatot ad az...

Milyen magyarázatot ad az asztrológia arra, ha valaki nagyon nagy hatással van ránk? Van erre valami utalás az egyéni vagy szinasztria képletekben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Tisztelt Kérdező!


A szinasztria láthatóvá teszi, hogy miben nyilvánul meg, a két ember személyiségének egymásra gyakorolt hatása.

Például, a nevelt lányom, és az én képletem összevetése megmutatja, hogy milyennek éli meg, a csemete a nevelőapját. Hát nem mindig örömteli,az én személyiségem, az Ö szabadság vágyát korlátozza, de egyben inspirálja is, visszafelé, pedig az látható, hogy nekem jelent karmikus feladatot, ez a családi kapcsolat.

2015. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hosszúhajú ***** válasza:
akkor érezzük, ha egy másik ember horoszkópjából valamelyik külső bolygója az Aszcendensünkkel áll fényszögben. (Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz, Plútó - ha ezek a te aszcendensedre esnek, ( eltérés 5-6 fok ) akkor hatsz rá, vonzódik. nmegatív vagy oppozíció fényszögnél se rossz - mert legalább van kapcsolat. és a bolygó mutatja milyen formában. szaturnusznál lassan bontakozik ki, uránusznál hirtelen, neptunusznál inkább lelki társ jellegú, plútónál szélsőséges szenvedélyes.
2018. dec. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!