Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az, hogy a horoszkóp...

Miért van az, hogy a horoszkópom egyáltalán nem én vagyok?

Figyelt kérdés

Kos horoszkópú, szűz aszcendensű vagyok. Nem ismerem fel magamat (sajnos vagy nem sajnos) ezekben.

Van egy ismerősöm, aki megtestesítője ezeknek a jegyeknek (mind viselkedésben, mind születésben is). Egyáltalán nem hasonlítok rá, sőt még beszélni sem tudok vele.

Elvileg tűz és föld vagyok, gyakorlatilag víz és levegő -megtestesítője az álmodozó, szeszélyes nőnek.

A kos erőszakos és öntelt, a szűz rendmániás (önbecsapás lenne ezt mondani magamról).

Komolyan vegyem, vagy nem? A személyiségem tényleg a csillagokban van megírva?



2015. jún. 9. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert nagy csalás ez a horoszkóposdi. Értelmes ember nem hisz benne.
2015. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A horoszkópban leírt dolgok eléggé általános jellemzők, az emberek nagy részére igazak, de nem mindenkinél működik így sem. Úgy tűnik te 10-ből az 1 ember vagy. Vagy csak nem magyarázod be eléggé magadnak. Csak találsz valahol valamilyen leírást, ami igaz rád, tarts ki, és akkor te is happy lehetsz.
2015. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A nyilas szeret beszélni, központban lenni. Szeleburdi stb. Én pedig kussolok a sarokban és mindent 10x meggondolok. Szerintem ez a horoszkóposdi nem valami hihető
2015. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elcseréltek a szülészeten, és te nem te vagy, hanem akivel elcseréltek.
2015. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es azt nem akarod beadni hogy őtt a gólya hozta?

Én vizöntő vagyok és rám sem igaz.

Üdv a pokolba azaz a kegyetlen valóságba.

2015. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek.

De mért a horoszkópod határozza meg a személyiséged?

Ennyi erővel én halak vagyok, akkor viselkedjek úgy, mint az le van írva?

Légy önmagad.

2015. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
a horoszkóp egy fasszság.
2015. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1-es: az Ezotéria többi ága itt bal oldalt miért nem csalás? Mekkora bunkó vagy.
2015. jún. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha már valaki elemzésre adja a fejét, akkor legalább a teljes képletet vegye figyelmbe, ne csak 1-2 kiragadott adatot. Rám sem illenek a netes hülyeségek, viszont a teljes elemzés találó. Én sem írhattam volna jobban le magamról. Még azt is sikerült eltalálni, hogy milyen betegségeim lesznek, mi lesz a foglalkozásom. Ezt nem bemeséltem magamnak. Kórházban 2 éve voltam, az elemzés pedig múlt héten készült. Iskolát is szeptemberben választottam.
2015. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

"Mert nagy csalás ez a horoszkóposdi. Értelmes ember nem hisz benne."

Ezt a vallásokról is el lehetne mondani. Mégsem teszem. Értelmes ember nem olvas és főleg nem szól hozzá olyan témában, ami nem érdekli. Értelmes ember nem bunkózik másokkal és tiszteletben tartja mások hiedelmeit. Szánalmas, ha valakinek az az élete, hogy másokkal kötekedjen.

2015. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!