Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki sokáig...

Van egy lány aki sokáig szerelmes volt belém, de én mindig elutasítottam. De most meg egészen megtetszett nekem és nem tudom hogy hogyan mondjam el neki. szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem lesz benne annyi, h visszautasít! Mert úgyis csak szarul bánnál vele, előbb-utóbb
2013. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy ő neked és legalább visszautasíthat.
2013. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem azt kérdeztem h h fog esetleg reagálni, hanem hogy hogyan mondjam, el neki. ő nem mondta el nekem, hanem mástól tudtam meg.
2013. okt. 29. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát kicsi Szívem, szerintem mondj le Róla. :)


Ha meg elmondod, hogy mekkora seg*fej voltál, akkor sem számítanék a helyedben semmi jóra, ha van esze úgyse megy bele hogy köztetek több legyen.


További szép estét.

2013. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de még tetszem neki, mert mondta
2013. okt. 29. 23:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem mi az eddigi válaszolók baja. (1-4)


Eddig nem tetszett neki, de most igen. Nem szándékosan nem jött össze eddig a lánnyal, hogy szivassa őt, hanem azért mert nem tetszett neki a lány.

Most meg tetszik ezért szeretne.


Nincs a kérdező tetteiben semmi rosszindulatú szándékosság.


Nagyon nem kell megerőltetned magad kérdező. Ha még odáig van érted, akkor úgy is szinte bármit mondhatsz. Csináld természetesen, mintha eddig nem történt volna semmi (mert nem is történt). Ha kérdezi hogy korábban miért nem léptél, mondd hogy most úgy nézel rá, mintha megváltozott volna egy kicsit.

2013. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. :D
2013. okt. 29. 23:36
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Növessz gerincet.
2013. okt. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!