Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyon szeretnék Halak jegyű...

Nagyon szeretnék Halak jegyű emberekkel barátkozni (én is az vagyok) hol tudok vajon?

Figyelt kérdés
szerintem az egyik legklasszabb jegy a miénk és pont azért lenne jó mert ők képesek a leginkább megérteni a dolgokat és a világ mélységeit ;) na meg mert egymással jövünk ki a legjobban

2015. júl. 16. 21:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Hol tudsz vajon?: iskolák . munkahely. Buli

És mennyi normális ember van és nem hal . hol tudsz?:

Mindenhol.

2015. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
<3 Annyira igazad van! Teljesen megértelek.
2015. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

jó de nyilván nem azzal indítok hogy "amúgy neked mi a horoszkópod?!" még bolondnak néznének..:))


Gadis <3 :))

2015. júl. 16. 21:14
 4/36 anonim ***** válasza:
Anyám halak:)
2015. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
4es ne beszélj többes számba:D
2015. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
akkor nagyon jó anyukád lehet :) egyik legjobb szülőtípus aki imádja a gyerekét (az enyém is bár nálunk sokan vagyunk halak még a családban talán lehet azért is nagy az összhang)
2015. júl. 16. 21:19
 7/36 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


akkor nagyon jó anyukád lehet :) egyik legjobb szülőtípus aki imádja a gyerekét (az enyém is bár nálunk sokan vagyunk halak még a családban talán lehet azért is nagy az összhang)


Ez idegesit most fel.

Te nem vagy komplet?

Minden anya imadja a gyereket!!

Ez nem a jegyröl szól.


Egy hal is leget trehány drágár.

Ez embertöl függ és nem a horoszkoptol

2015. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
nem szabad, ne idegeskedj árt a szépségnek.. ;)
2015. júl. 16. 21:45
 9/36 anonim ***** válasza:
hát én olyasmi vagyok,mint egy halak,de igazából nyilas vagyok
2015. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

egyébként meg nem mondtam hogy bárki más rosszabb szülő lenne de a halak kifejezetten gondoskodó típus..(persze valaki túlzásba viszi annyira hogy túlságosan is ragaszkodik a gyerekéhez nah de nem akarom túlmagyarázni :)


a nyilasokkal a szex jó meg komoly kapcsolatra de a te jegyed is nagyon jó pont illik a halak mellé a jegyed határozottsága néha kordában kell tartani a "kis halakat" ha szanaszét úsznának :)

2015. júl. 16. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!