Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy tudjak könnyebben barátkozni ismeretlen emberekkel, legyen kedvem kimenni?

Figyelt kérdés
Egy összeköltöztem a barátommal az ő városába. A barátaim otthon vannak, itt egy barátnőm van volt munkatársam ő sem annyira közeli. Egyszerűen nincs kedvem kimenni sehová a párom haverjaival és új ismerőseivel, munkatársaival. Tudom, hogy ez őt zavarja régebb sokat jártam ki bulizni stb de otthon ülős tipus lettem.

2015. jan. 21. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

igazából a kérdésbe benne van a válasz is.. :)


legyen kedved kimenni! menj el velük és ismersz meg új embereket.. azokon keresztül megint újakat és már nem is lesz gond.. ;) túl rövid az élet ahhoz, hogy otthon ülj :)


20/F

2015. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig néha igen is el kell menni,és kikapcsolódni kicsit..Be lehet kattanni az állandó otthon üléstől szerintem..


Vegyél magadon egy kis erőt,és irány ha hívnak,vagy van lehetőséged elmenni.


Barátoddal azért elszoktatok menni erre-arra?

2015. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eljárunk a szüleihez, haza az én szüleimhez egész hétvégékre, és néha pár órára átmegyünk a haverjához, de amikor kocsmázni hiv már nincs kedvem menni, mert tudom, h azt akarja, hogy utána bulizzunk.. Én annyit buliztam már, megúntam. A barátom nem járt annyit ki otthonról mint én éveken keresztül.
2015. jan. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!