Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a mérlegek? Én...

Milyenek a mérlegek? Én mérleg vagyok és kíváncsi vagyok a személyes tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
Jó/rossz tulajdonság. Bármi ami eszedbe jut. Milyen pár illik hozzá vgay bármi.

2015. júl. 20. 23:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igen a vélemények elég választékosak.
2015. júl. 21. 15:54
 12/19 anonim ***** válasza:

8. Nem tudtam, h temetes van, a kerdezö meg szerencsere nem harapott le. Sztem nincs merleg tulajdonsag, hanem percre pontos születesi adatokat kell nezni a jellemzeshez, az egyes bolygok mas-mas helyzete es az ezzel jaro mas-mas tulajdonsagok miatt, egyebkent nagyon vegyesek minden mas csillagjeggyel a merleg tulajdonsagai is, igy minek ide jobbik esz...

A mérlegeknel irtak közül a mérleg csillagjegyü ferfi ismerõsömre jellemzõ, hogy a harmónia megteremtésére törekszik, jó ízlésü. Fontos számára a beszélgetés, megjelenése kellemes, szeretetre méltó, finom, lehalkított és gyengéd. Tapintatosan bánik másokkal, a szerelemben romantikus, vonzó báj jellemzi. Cselekedeteit inkább az érzelem, mint az értelem vezérli, ezért kedélyállapot-hullámzásai is erõsek. Hajlamos a "színészkedésre"- egy kicsit másnak mutatni magát. Szívesen halasztja elintéznivalóit, majd az idõ megoldja. Igazságérzete fejlett, a dolgokat több oldalról vizsgálja. Szeret a saját maga útján járni és nehezen túr maga fölött bárkit, mindenben törekszik az önkifejezésre. Személyes szabadságára nagy súlyt fektet, és hevesen tiltakozik minden kötöttség ellen. Vonzást érez a könnyû élethez.

6.

2015. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Na persze, majd pont a tőlünk több száz vagy ezer millió kilométerre keringő bolygók pillanatnyi helyzete fogja meghatározni, hogy milyen vagyok. Azt hogy miyen ember Az okokat jóval közelebb kell keresni. (Család, baráti-haveri kör)


Ahány horoszkóp, annyi féle eredmény.Kiválasztod magadnak melyik tetszik és úgy csinálod, hogy az legyen az igaz.

2015. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 22. 19:38
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem ugy ertettem, h a bolygok születeskori pillanatnyi helyzete hatarozza meg, h milyen vagy, hanem a bolygok is okkal allnak ugy, ahogy, es a bolygok helyzete es az akkor születö ember veleszületett hajlamai között van összefügges. Csak hogy legyen mihez viszonyitani, egy ösi tudomanyag eredetileg ehhez viszonyitotta.
2015. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

[9]

Nagyot tévedsz! Igenis a mérlegek nem hűtlenek!

Ismerek többet közülük, akik még házastársukkal sem csalják meg szeretőjüket!

Ez már igazi hűség...!

2015. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

# 16-os

Akkor tehát egy mérleg férj aki szeretőt tart, nem fekszik le a feleségével? :D

2015. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Általában kis fémtálca van rajtuk, súlyokat lehet rakodni rájuk. Asszem ennyi.
2015. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A bikákhoz és az ikrekhez hasonlóan pozitívak, okosan gondolják át, amit csinálnak és pozitívan tudják élvezni az életet.


Viszont abban megegyeznek a skorpiókkal, hogy bosszúállók, mert a lelki sérelmeiket nem tudják egyhamar feldolgozni a mérlegek sem, amíg, aki megbántotta őket, egy nagyon jó dologgal nem engeszteli ki őket.

2022. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!