Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a horoszkópról?

Mi a véleményetek a horoszkópról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy más mit gondol róla. Én nem nagyon hiszek benne, de néha tényleg bejön. Vannak ezek a csillagjegy szerinti jellemzések, azokban is magamra ismertem. :-) Vélemények?
2010. márc. 6. 07:04
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nem kell hinned benne,de tényleg így van.
2010. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De mindannyiótok ezt mondja,hogy tényleg így van de soha egy kézzelfogható bizonyíték sem került elő ebben a témában, a tudományos világ röhög az asztrológián...
2010. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Szóval csak a tudományos világ van ugye?
2010. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mese világ, álom világ, film világ...

De amiben élünk az csak a tudományos világ, senkinek a képzelgései nem befolyásolják (tettszerűen, pszichikai kihatása lehet...) életünket, sem Grimmék, sem tesóm álma, sem Cameron Avatrja, sem az asztrológusok képzelgései.

2010. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Tehát az a világ amiről te beszélsz az a totális tudományos világ,amiben nincs olyan hogy gyerekmese,versek,nincs grimm mese,sem Andersen,csak és kizárólag matek,biológia,meg kémia?
2010. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De van, ha álmodsz megálmodhatsz magadnak egy külön világot vagy olvashatod mesékben, viszont ezek semmilyen befolyást nem gyakorolnak arra a világra amelyben élünk, ha én egy botfülű szamócát álmodok meg amelynek 6 lába van, az attól még nem fog létezni... Az asztrológia is ilyen, nyugodtan el lehet képzelni egy ilyen világot az attól még nem lesz valós...
2010. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Az attól függ mit értesz valós alatt?

Álom.

Van.De mégsem valós?

2010. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nem hiszek benne, vagy bejön vagy nem. De szórakozásból el szoktam olvasni.
2010. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csak a rossz jön be nálam.
2010. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!