Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a horoszkópról?

Mi a véleményetek a horoszkópról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy más mit gondol róla. Én nem nagyon hiszek benne, de néha tényleg bejön. Vannak ezek a csillagjegy szerinti jellemzések, azokban is magamra ismertem. :-) Vélemények?
2010. márc. 6. 07:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Általánosságokat írnak,ezért sokan magukra ismernek benne.Az egész egy nagy csalás.
2010. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én eleve nem hiszek benne, mindig is az volt a véleményem, hogy nagy átverés.

Egy valaki, aki ezzel foglalkozik - de engem nem ismer személyesen - , azt mondta, hogy az újságokban meg hasonlókban ami van, az csak csalás, az igazi az, ha pontos születési idöponttal készit egy "szakember" egy személyre szóló elemzést.

Ekkor már nagyon kiváncsi voltam, és megkértem, hogy egy, - szerinte - megbizható valakivel csináltassa meg a személyes horoszkópomat. El is vállalta, és kiderült, hogy tényleg nincs semmi benne. Csak egy-két példa az elemzésböl: a horoszkóp szerint nincs realitásérzékem, egy álmodozó tipus vagyok, akinek gondot okoz az ok-okozat által meghatározott dolgokat elfogadni === a foglalkozásom gépészmérnök, amihet nem éppen álmodozásra van szükség...

A másik érdekes, hogy az elemzés szerint nem tudok kitartani egy partner mellett sem, gyakori váltogatás jellemzi az érzelmi életemet === már 25 éve élek a párommal, és még egyszer se léptem félre, de nem is hiányzik a változatosság (egyébként ö a 2. partner az életemben, pedig már elmúltam 50 éves)


Szóval ennyit a pontos és személyre szabott horoszkópról

2010. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az egész egy nagy baromság, áltudományos maszlag.
2010. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, érdekel a véleményetek.

Én mérleg vagyok és teljesen igaz rám amit a mérlegekről írnak. :-) Akkor ez most, hogy is van?

2010. márc. 6. 09:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Baromság.
2010. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Hát már bocs,de nem baromság az egész.Ha kicsit körül néznétek,és nem vágnátok rá minden ezoterikus dologra hogy hülyeség,még meg is lepődnétek!Már sok kutatást végeztek,sok ellentmondást találtak,de egy nagy felmérés szerint(1950-60 évek))Gauquelin tanulmányozta az embereket,hogy bebizonyítsa a horoszkóp Butaság!Ám nagyon különös eredményekkel tért vissza,túl sok volt az egybeesés mint amit a puszta véletlennel meg lehetett volna magyarázni.Kiderült hogy jóval több tudós született a Szaturnusz és a Mars alatt,több katona,atléta a Mars vagy a Jupiter alatt,vagy több író a Vénusz és a Hold alatt.

Igen,vannak butaságok ezzel kapcsolatban,de ha másnak nem,akkor legalább a kutatásoknak lehet hinni.

2010. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hosszú lenne leírni, igen is van története, és valós dolgokon alapszik, csak manapság már a média ezt is beszennyezte, és ők maguk írják meg (kitalációból) a Horoszkópot. Hivatalos weboldalakon még lehet olvasni valódi horoszkóp előrejelzést. De nagyon érdekes téma a Horoszkóp:)
2010. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mégis milyen befolyással lehet rám, hogy egy 1 250 000 000 kilométerrel arrébb levő gázbolygó (Szaturnusz) merre helyezkedik el hozzám képest? Egyetlen egy tudományos magyarázatot vagy érvet mondjatok már, mert cáfolatokkal már Dunát lehetne rekeszteni de alátámasztani még soha, senki nem tudta...
2010. márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Pont annyi befolyással rendelkezik rád nézve a Szaturnusz,mint amennyire a kib*szott vizeink járására az a szétcseszett Hold.
2010. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem leszek morcosabb ha a Hold a fejem fölött van mintha nem, rohadtul semmi köze nincs ezeknek semmihez. Egy régi áltudomány ami fennmaradt és a sok ostoba még mindig hisz benne, nem mellesleg a Szaturnusz nem befolyásol annyira mint a Hold...
2010. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!