Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek egy Kos...

Mi a véleményetek egy Kos (lány) és egy Nyilas (fiú) kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 07:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
még sosem láttam nőstény kost, és bár beszélik, hogy sok pásztor létesít intim kapcsolatot a birkáival, nem hiszem, hogy erre mindenfél szélsőjobboldali elemek is kaphatóak lennének....
2015. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez már majdnem vicces volt.
2015. aug. 19. 09:30
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

akkor, ha majdnem vicces, majdnem röhögés közben kicsit gondolkodj el rajta, hogy mi a f..sz köze lehet egy vagon csillagnak, akik ráadásul még csak nincsennek is egy helyen, csak innen látszanak egy irányba, emberek jelleméhez és kapcsolatához, pár száz fényévnyire onnan.

Azt elhiszem, hogy ötezer éve sumérban a terhességek időtartamának időjárási, étkezési viszonyai, körülményei alapján, melyek valamilyen mértékben mégicsak befolyásolják a megszületendő gyermek későbbi adottságait, ezzel jelelmét, ez alapján kikövetkezettek tapasztalati úton egyfajta,nagy általánosságban még csak nem is totálisan hülyeség csoportosítást, de ezt azóta senki sem aktualizálta , és a XXI. száza deurópai viszonyai között annyi a relavanciája, mint a megsértődésednek.

2015. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés, nyugodj már meg. Minek jössz az ezotéria kategóriába, ha nem bírod? Olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik nem csak trollkodnak ebben a témában.
2015. aug. 19. 11:03
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
És minek kérdezel, ha nem bírod elviselni a VALÓSÁGOT?
2015. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Legoman ***** válasza:
49%

Azért kérdez, mert kíváncsi. Ő nem a sumérokra volt kíváncsi, hanem egy véleményt kért a kos (lány) és nyilas (fiú) kapcsolatáról.

Ebben nincs semmi rossz.


Itt a kos nő jellemzése:

[link]


Nyilas férfi jellemzése:

[link]


Szerintem jól kijönnének. :) Legalábbis ha összevetem a kettőt (nem olvastam el mindet) az oldal szerint leírtak alapján, akkor jól kijöhetnek. :)

2015. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Semmi problémám a valósággal, köszönöm szépen a rendes választ a kérdésemre. :)
2015. aug. 19. 13:09
 8/19 anonim ***** válasza:
hát ha mindketten ilyen okosak, akkor nyugodtan alapozzanak egy kapcsolatot nők lapja-bölcsességekre....
2015. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy arra van alapozva? Ezt mind ebből a kérdésből következtetted?
2015. aug. 19. 21:24
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
a kos lány elég erősen tökön tudja rúgni a nyilas fiút ha nem viselkedik szépen, viszont a nyilas bosszúból le tudja lőne egy tollas végűvel.
2015. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!