Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem akkor születtem, amikor...

Nem akkor születtem, amikor kellett volna. Hatással lehet a horoszkópomra? (Csak azok válaszoljanak, akik hisznek ebben)

Figyelt kérdés
Eredetileg jan.24-én kellett volna megszületnem, de ehelyett 7-én lett. Mivel a 24-e az már vízöntő, jobban illik rám az a jellemzés, bár bak is van bennem kevés.

2015. aug. 24. 07:58
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
84%

Az, hogy mikorra volt anyukád kiírva szülésre, az egy dolog. A valóság meg az, hogy mikor születtél meg.

Nincs összefüggés a kettő között.

2015. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
21%
A horoszkópodra lehet, de az életedre nem. Nevetséges vagy.:D
2015. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor születsz, amikor kell, ez is a csomagod része, amit hozol magaddal.

A napjegy csak egy tényező a sok közül, de előfordulhat, hogy nem az kap domináns szerepet. Ha kíváncsi vagy, nézz egy részletes képletet.

2015. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Tehát semmi esetre se lehet az pl. h más korszakba kellett volna, v ilyenek, mert itt nem érzem magam jól? Bocsi az offért, de ez is érdekel.
2015. aug. 24. 12:40
 5/31 anonim ***** válasza:

Nem. Az első lélegzetvétel ideje számít és nem az, hogy mikorra voltál kiírva.

Egyébként a csillagjegy csak a Nap születéskori helyzetét mutatja, ezen kívül millió, meg egy tényező van a horoszkópodban.

2015. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Fish1 ***** válasza:

Nincs hatással.

Születése előtt mindenki eltervezi, hogy mikor és melyik szülőkhöz fog leszületni, így olyan sincs szerintem, hogy másik időszakba kellett volna születned.

2015. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
83%
Velem Ugyanez van csak én három héttel később szulettem. Ezert nem rak hanem oroszlán lettem. Tipikus oroszlán vagyok szoval nincs hatással a horoszkopodra csak lehet hogy nalad inkabb a holdjegyed ervenyesul
2015. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bármi más. A napjegy és holdjegy csak 2 aprócska része a teljes elemzésnek.
2015. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Értem, különben majdnem úgy vagy, mint a legjobb barátnőm. Rák, de inkább oroszlán, ha 1 nappal később születik már az :)
2015. aug. 26. 23:33
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többség nem akkor születik mint amire ki van írva. Az csak egy viszonyítási alap.


Nehéz korszakban élünk, igazán kihívás néha napjainkban harmonikus életvitelt kialakítani vagy élvezni az életet, de meg kell próbálni abba az irányba elmenni.

(Biztos éltél más korszakokban is, de ma itt vagy és evvel kell szembe nézni)

2015. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!