Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem akkor születtem, amikor...

Nem akkor születtem, amikor kellett volna. Hatással lehet a horoszkópomra? (Csak azok válaszoljanak, akik hisznek ebben)

Figyelt kérdés
Eredetileg jan.24-én kellett volna megszületnem, de ehelyett 7-én lett. Mivel a 24-e az már vízöntő, jobban illik rám az a jellemzés, bár bak is van bennem kevés.

2015. aug. 24. 07:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Úgy születtél,akkor amikor megtervezted a Menyorszában. És ki mondta, hogy mikor kellett volna? Hát akkor jöttél, amikor akartál. Dokik ők valószínűségre mondják, hogy mikorra várható, de pontos napot szerintem nem tudnak. Meg amúgy van többféle horoszkóp is, lehet, h nem olyat olvastál -jellemleírást- mert pl ez ha én megnézem, ez olyan, de lehet h van, akire nem illik, nemtom. noiportal.hu/kalendarium/altalanos_jellemzes.html
2015. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Hát van, ami illik rám a baknál, de elemzésben inkább vízöntő.
2015. aug. 28. 09:25
 13/31 anonim ***** válasza:
#11 vagyok, az jutott eszembe, hogy lehet,hogy ikerterhesség volt? És akkor pl azért jöttél korábban, vagy a másik babát még esetleg nem nézték késznek, hogy kijöjjön? Vagy nemtom, szokott lenni még olyan, hogy alapból ikrek lennének ,de egybeolvad a két magzat, és akkor na, tod, láttam egy műsort, amiben a "kimérákról" beszéltek, aki összeolvadt az ikertestvérével, és így két dns-e van. Meg hát tudok egy csajt, akiről anyám aszonta, ikerterhességnek indult, de egyen van. Meg van olyan is, hogy fél év korkülönbséggel születtek ikrek, volt valami ilyen; meg lehet, hogy az ő sorsában volt az megírva esetleg, hogy 24-e; de egyesültetek, vagy meggondolta magát, és mégsem született le; meg amúgy még van olyan is, hogy ha a gyerek nem érzi késznek a szülőt, talán adott esetben arra is, hogy mondjuk egy helyett két gyereke legyen egyszerre, akkor meggondolhatja magát, és visszamehet a fénybe. Ja meg hát van olyan pl, hogy valaki letér valami miatt az eredeti sorsútjáról, és akkor már pl másik elem lesz rá a jellemző, mert hogy pl a tűz elemhez tartozik, de a víz elem leírása illik rá.
2015. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Az aszcendensedet tudod? Mert például sokaknál a külső megjelenést az aszcendens határozza meg.
2015. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
#11és #13 vagyok. Eszembe jutott mégegy dolog, hogy valahol olvastam, hogy állítólag egyel több csillagjegy volt, kettő között volt még egy másik, de már nem tudom, hogy hol, melyik kettő között és mikortól meddig
2015. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes, amit írtál. Nem is hallottam még erről, h mégegy van. És nem,sajnos ikertesóm nincs :(
2015. aug. 28. 16:49
 17/31 anonim ***** válasza:

Amit ő írt, azon asszem átsiklottál: "Az aszcendensedet tudod? Mert például sokaknál a külső megjelenést az aszcendens határozza meg. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad."


Én meg hirtelen egy pillanatig aszittem, hülyeséget írtam , de kiderült, hogy nem; merthogy a sorsra nagyon kevés ráhatásunk van, szóval akinek ilyen van, annak asszem eleve benne is van a sorsában egy ilyen kitérés.

2015. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ja igen, halak. Bocsi azt is akartam írni.
2015. aug. 28. 18:13
 19/31 anonim ***** válasza:

A kígyótartó csillagképre gondolsz, de az teljesen más asztrológiához tartozik, azt hiszem a babiloni, de ott úgy van hogy pl csak a november végiek számítanak skorpiónak, szóval az egész más számítás alapján megy, a kígyótartó pedig dec első fele.

Amúgy ezen kívül van még egy csillagkép, az pedig az Orion azaz a Nimród, az pedig kb a bika után.


De ezek egyike sem átfogó, mert igazából sokszor egyszerre 3 csillagkép is egymásba ér az égen egy-egy időpontban, ezért a Paksi Zoltán féle asztrozófia az más mint az asztrológia, de azt fontos tudni hogy ott csillagképekkel dolgoznak, míg az asztrológiában csillagjegyekkel.

Pl aki dec. 20-án született elvileg 3 csillagkép uralta az egét, egyszerre: skorpió, nyilas és a kígyótartó is ott van.

2015. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ez a szkíta, keleti, stb csillagtudományok alapján tanított asztrozófia, ősibb mint az asztrológia, mert ugye itt a csillagképeket nézik és az asztrológia alapja is a csillagképek.

Ha valakit érdekel keressen rá pl youtube-on Paksi Zolira

2015. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!