Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi Skorpió nővel...

Rák férfi Skorpió nővel kötött már jó házasságot?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 13:55
 1/9 MrPifta ***** válasza:
sokszor
2015. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Agent J ***** válasza:
25%
Nem, nem szabad ne csináld!!!
2015. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Apám rák, anyám skorpió. Asszem 6-7 évig birták, de ez hülyeség szerintem. Nem kell evvel annyit foglalkozni.A házasság nem a horoszkópodon múlik, hanem a türelmen és az akaraton.
2015. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy jót akarnak a válaszolók.Komolyan ! A felettem író válaszoló mégis jól írja.Az a kritikus 7év ami megválasztja hogy együtt maradnak-e vagy nem.
2015. szept. 20. 06:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen!Több ilyen házasságot is ismerek! Persze az illetők horoszkópokról, állatövi jegyekről még csak nem is hallottak!
2015. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen párosú ismerőseim mind szakítottak, és elég zajosan... (Skorp. nő kicsinálja a rák pasit.)
2015. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Falun élek.Él itt egy lány akivel kezdetben sokat írtunk facebookon.Mit szeretnénk az életben elérni,életcélok stb.Találkoztam vele a postán ,utcán és egyszer írtam neki egy mondjuk úgy hogy szerelmes levelet.Nem válaszolt rá 1hónapig.De ugyanúgy ismerősöm volt.1hónap múlva beavattam a nővérét.Hogy nem szeretem az ilyen bizonytalanságot,és inkább tudjam hogy nem.Beszélt vele,és kaptam egy olyan üzenetet a csajtól,hogy hülye vagyok,meg hogy akkor sem foglalkozna velem ha az utolsó férfi lennék a földön.Azóta nem köszön.Ennek már 4éve.Én nem tudnék 4évig nem köszönni.Ez eszembe jutott a múltkor,és ezért írtam ki a kérdést.
2015. szept. 22. 21:55
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja igen az kimaradt,hogy üzenetben háborúztunk.

Ő le hülyézett stb.Erre én: Tudod már másnap leírhattad volna,hogy - Köszönöm,de nem. vagy -Sajnálom,de nem vagy az esetem.És írtam neki,hogy "tudod számtalan formában lehet finoman visszautasítani,és te ezt nemtetted meg..."

Mostanában láttam,újra a postán mögöttem álltak kb 4-en.Amikor végeztem,láttam,hogy ő is ott van,és nagy mosoly,csillogó szemek."Viszont látásra,Sziasztok" így köszöntem el,ki-ki kora szerint tudja,hogy melyik volt ami neki szólt.És autóval is egyre gyakrabban látom előttünk elmenni.Ugyanúgy mint 4éve.Naponta többször.A 4év alatt amikor az apja vezetett az ő feje mindíg el volt fordítva.Most nagyon őszintén: Én sem kedvelek vagy szeretek minden embert,de mégis köszönök mindenkinek.

2015. szept. 22. 22:11
 9/9 anonim válasza:

OFF

Azt tudnám tanácsolni, Kérdező, hogy "jegeld" ezt a témát a lánnyal.

Abból, amit leírtál, arra következtetek, hogy a csajszi eléggé fiatal lehet, és emiatt a viselkedése olyan, amilyen.

Az meg, hogy üzenetpárbajba keveredtél vele, elég gáz. Így ugyanis azt gondolhatja Rólad, hogy hozzá képest Te vagy éretlen. Elég lett volna EGYSZER leoltani, és aztán otthagyni, és nem törődni vele...leszámítva persze a köszönést, ha összetalálkoztok.

ON: A Rák meg a Skorpió harmonikusan kiegészítik egymást a szakik szerint.

2015. okt. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!