Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, akik megbánták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik megbánták a házasságot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vannak itt férfiak, akik utálják a házasságukat? Ha igen, mi az oka?

2015. jan. 31. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

A férfi az "igen" kimondása után tudja meg, mi az igazi boldogság.

Sajnos, akkor már későn.

2015. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem a házasságot magát, csak a házastársam :) Illetve nem utálom, csak nem működik a dolog.


A körülmények miatt kissé ismeretlenül kerültünk össze, és több dologra is csak évekkel később derült fény. De valószínűleg akkor is elvettem volna, ha tudok mindent előre.

2015. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan, aki annyira élhetetlen, hogy benne marad egy rossz kapcsolatban és mártírkodik, ahelyett hogy elválna, az meg is érdemli...
2015. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

A nős férfiak tovább élnek...

...de jobban várják a halált!!!

2015. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Soha nem házasodnék, család sem kellene.

Az ember csakis függetlenül lehet igazán szabad.

Mondom ezt úgy hogy már 40 múltam, és boldog az életem.

Persze vannak barátnőim, de komolyra egyikkel sem tervezek.

2015. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

aki igazán megbánta, az e is válik.. sok ilyet ismerek..


a többi csak picsog, és egyedül is ugyanannyira picsogna, akkro éppen azért mert egyedül van…


van akinek nem való, de legyen annyi esze, hogy ezt felismeri

2015. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek. Én is nagyjából így gondoltam, senkit nem ismerek aki utólag ne bánta volna. Csak azt hittem, ez csak az én ismerősi körömben van így ;)
2015. jan. 31. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Hamis következtetést vontál le..

Enm mindenki bánja meg csak van ilyen is...


Van olyan, aki soha nem valtoztatna a tenyen, hoyg házas, mert boldog..

Sok iylen is vana környezetemben..

Utolsó

2015. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

A szüleimnek decemberben volt a 30. házassági évfordulójuk. Apukám azt mondta a férjemnek négyszemközt, némi italozgatás után (mielőtt még: nem az évforduló napján italozgattak, előtte pár nappal, aznap anyuval volt), hogy ha visszamehetne az időben, ugyanígy csinálná, ugyanúgy anyut venné feleségül, mert jó így, szereti, boldog vele, most is, hogy a két lányuk már felnőtt. Ő például nem bánta meg a mai napig. 53 éves, anyukám 49.

Eddig az én férjem se bánja, de asszem ez nem mérvadó, mi még csak kicsit több, mint egy éve vagyunk házasok :)

N27

2015. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem hatosnál a pont. Az emberek mindenre panaszkodnak. A diákok beiratkoznak egyetemre, aztán sírnak, hogy jaj de nehezek a viiszgák, kitanulnak egy szakmát, aztán picsognak a munkahelyükön, hogy jaj de nehéz, a nők gyereket szülnek, aztán jön a dackorszak, és a hajukat tépik, hogy kellett ez nekem. És vegyük a hegymászó példáját, megy fel a hegyre, liheg, szenved, de aztán felér, körülnéz, és a világ legboldogabb embere. És utolsónak van igaza, mert persze, az ember néha panaszkodik, meg gondolkodik, hogy másképp kéne, de aztán vissza néz az életére idősen, és rájön, hogy nem lehetett és nem is kellett volna másképp csinálni. A család és a házasság intézménye lehet, hogy nem mindig a legjobb, de még nem találtak ki jobbat. Én el sem tudnám képzelni az életem a férjem nélkül, pedig néha nálunk is vannak gondok, de itt állunk egymás mellett, és igyekszünk egymás életét gazdagabbá tenni, élményeket szerezni egynásnak.
2015. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!