Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutyám tápot...

Nem eszik a kutyám tápot mikre kell figyeljek? Mit adjak inkább neki?

Figyelt kérdés
Egyántalán nem eszik meg semmilyen táport már annyi félét kipróbáltam még a jó minőségűeket is. Azt nem akarom, hogy mostz éheztessem és ki kényszerből megegye, akkor inkább adok neki olyat amit szeret is viszont jó lenne tudni mik a legfontosabb ételek amiket adjak neki mert fontossak a szervezete számára?
2013. aug. 8. 13:09
 1/4 sippara ***** válasza:
BARF, esetleg Prey - VAGY eldöntöd magadban, hogy nem a kutya mondja meg, mit csinálsz és mit nem, onnantól kezdve akármivel etetheted.
2013. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kutyám is eljátszotta pár éve, hogy nem kell a kaja itthon...bezzeg sétán másoktól kellett.

Na, bekeményítettem. Fél adagokat raktam le elé esténként. Ha nem nyúlt hozzá, elvettem. Ha félbehagyta, szintén elvettem. Kb. 6 nap után jutottunk el oda, hogy megette a fél adagot rendesen :) Pedig rendesen meg volt dolgoztatva akkor is.

Azóta vele sincs gond...sőt, nappal ha akarok adni neki valamit, csak úgy vánszorog érte és nyüstölni kell :D de este triplaszaltót is ugrana kajáért, ha tudna :D

2013. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ha egy vagy másfél nap nem eszik, nem lesz semmi baja. :) Egy próbát megérne, hogy jól lefárasztod és utána rakod elé a tápot.


Ha tényleg sehogy nem eszi meg, akkor főzhetsz is neki. :) Rizst, csirke nyakat meg ilyen nyesedékeket hentestől is lehet venni olcsóbban. Nem is olyan macerás megcsinálni de a kutyák imádják. :)

2013. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kötözködésből, de rendre-sorra olvasom, hogy sokan leírják: csirkenyak, csirkefarhát tészta oszt' slussz módon etetik a kutyájukat. Ez a menü nagyon gáz, hiszen a kutya alapvető tápanyagokhoz, vitaminokhoz nem jut hozzá....
2013. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!