Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a bak lányokról?

Mit gondoltok a bak lányokról?

Figyelt kérdés

Tudom, ezós baromsàgot az ezóba, de most józan emberek véleménye érdekel.


Tapasztalatok?


2015. okt. 16. 15:35
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én bak vagyok, igaz nem vagyok lány 31 évesen de mire lennél kíváncsi?
2015. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Nekem tobb bak lany baratnom van, es mindegyikre az a jellemzo, h nagyon eros egyenisegek. Mindenrol hatarozott velemenyuk van, es ehhez tartjak is magukat.

A fiuk masok. Ocsem bak pl es eleg zarkozott. De emellett o is eros egyeniseg. Es nagyon racionalisak is.

2015. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Anyai nagymamámnak ez a napjegye, felnevelt 3 gyereket, de borzasztó nehéz neki megfelelni, kb. lehetetlen, egy nap alatt képes összeveszni bárkivel. Ha most lenne fiatal, szerintem karrierista lenne.
2015. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok, igaz rám minden, ezért érdekel, milyennek làtnak "minket" az emberek
2015. okt. 16. 16:00
 5/18 anonim válasza:
54%
Pont az, hogy hülyeség ezek a nem változtatható dolgok alapján megítélni egy embert. Ráadásul akkor minden 12. nő ugyanolyan lenne? Nem hinném.
2015. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
#5 mindent elmondott. ennyi.
2015. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Nem minden bak egyforma, nekem van közeli bak barátném aki más mint én.

Én amit az évek során másoktól visszahallottam magamról az az volt, hogy távolságtartó vagyok, karrier nagyon fontos, szeretem ha mindent meg tudok válaszolni, szeretek irányítani, állandóan hajtok, soha nem mondom el, hogy mi bánt, az uram közbe mondja, hogy nagyon tudok szurkálódni, meg, hogyha tévedek általában próbálom kimagyarázni :)))

Én bevallom nagyon szeretem a pénzt, nem a másét hanem a sajátomat, én keressem meg, tudjam, hogy van, s minél többet keressek, hogy soha ne szoruljak meg, nagylelkűnek nem mondanám magam, de ha valakit szeretek akkor azért megteszek bármit akármilyen surmó legyek (pl eltartottam a férjem végig míg egyetemista volt, mert sztem fontos volt, hogy csak arra koncentráljon, mindenki hülyének nézett ezért kb), vagy a szüleimnek hálás vagyok, értük is megtennék bármit.

Iszonyat rendetlen vagyok, mindig van valami fontosabb.

Tudom, hogy le leszek pontozva, de a lúd legyen kövér, lenézem azokat akik megalkusznak, akik hagyják elnyomni magukat, akik állandóan siránkoznak - de soha nem mondanám meg nekik.

Nem mindig mondom ki amit igazán gondolok. Általában a nyugis embereket szeretem. Állandóan röhögnék. Perverzebbnek gondolom magam az átlagnál. Inkább internetezek mint kirándulok...Kapásból ennyi.


Tiszta élvezet lehet velem élni így visszaolvasva :)))))) de kíváncsi lennék más bak hogy látja magát.

2015. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Valóban, nem csak 12 féle ember van, még az ezósok szerint sem, ez ennél összetettebb.

Én egyébként nagymamámon kívül nem is tudom, hogy ismerek-e más bak jegyű nőt. De ő ilyen, ahogy leírtam. Azért ezen lehet változtatni, szóval nem kőbe vésett dolog, hogy ilyennek kell lenned. :-) Az én nagymamám már nem nagyon fog változni 77 évesen, ő már ilyen marad. A másik nagymamám meg még a születésem előtt meghalt, nem tudom, milyen nagymama lett volna. Minden esetre amikor mások áradoznak a nagymamájukról, én kicsit irigykedek, mert az én mamám túlságosan kritikus mindenkivel.

2015. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Az az érdekes, hogy én nem változtatnék magamon, max a rendrakási stílusomon, vagy a szurkálódáson. Biztos vagyok benne nagymamád nagyon szereti az egész családot (kivéve ha átverte valaki), csak nem mutatja ki úgy ahogy pl te azt kimutatnád másnak.
2015. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ma 16:39 - sehogy nem mutatja ki
2015. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!