Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Bak nő és a...

Mit gondoltok a Bak nő és a skorpió férfi párosításról? Jól működne a jegyek alapján a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 09:44
 1/10 anonim válasza:
25%
Szia nem hinnem hogy jo paros lenne...a skorpio egy hatarozott,eroszakos jellemu ember a bak pedig nem ilyen inkabb unalmas ,ideges tipus...mivel a skorpio eroszakos a bak pedig unalmas es ideges tipus csak folyton veszekedes lenne ...szntelen lenne egymas mellett az eletetek
2015. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Eszméletlen, hogy mennyi ember van, akinél egy veréb is okosabb. Szegény madarat most megbántottam. Egy tőlünk több millió km-re lévő csillag semennyire sincs hatással ránk! Menj oda hozzá, ismerd meg, beszélj vele, menjetek moziba, szórakozzatok, legyetek együtt és meglátjátok, hogy mennyire illetek össze.
2015. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Van abban valami, hogy a skorpió erőszakos, a bak pedig ideges, de ennek ellenére mindkettő mély lelkivilágú, érzékeny (ezt mindkettő elég jól elrejti, a skorpió a szúrkálódásokkal inkább másokat bánt meg, mielőtt őt támadják, a bak pedig a túlzott hűvösséggel). Remekül működhet egy ilyen kapcsolat, ha egymás jó tulajdonságait (kitartás, magabiztosság) erősítik, és látják meg a másikban.
2015. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerelem:

Szerelmük amilyen lassan alakul, olyan tartóssá válik. A Skorpió szereti a kihívásokat, és a Bakban meg is találja. A Bakot meghódítani, felmelegíteni először teljesen lehetetlennek látszik, de egy Skorpiónak természetesen semmi sem lehetetlen. Hamar észreveszi, hogy pusztán testi közeledéssel nem megy semmire, a Bakot ésszel és lélekkel kell levenni a lábáról. Szerelmük nagyon intenzív és hosszan tartó lesz, a Skorpió mélységgel és szenvedéllyel tölti meg, a Bak pedig szilárdságot ad neki. Szeretnek kettesben lenni, nem túlságosan társasági emberek, jobban érzik magukat a saját kis felépített világukban. Mindketten erős akaratú, irányító típusú emberek, azonban hamar eldől, hogy kinek miben lesz meghatározó a szava. Általában a Skorpió irányít, úgy, hogy a Bak észre sem veszi. Néha talán a Bak megijed a Skorpió végletes természetétől, a Skorpió pedig nem érti, miért fontos bizonyos dolgokat csak úgy csinálni, ahogy mások is szokták. Nem érti, miért nem csókolhatja, simogathatja nyilvánosan az utcán a Bakot, aki teljesen megbotránkozik, ha a Skorpió a többi ember előtt közeledik hozzá. A Bak nagyon hűséges, ami a Skorpiónak nagyon tetszik. A Skorpió féltékeny, birtokló természete teljesen megnyugodhat a Bak mellett, aki a szeretet bizonyítékát látja a Skorpió féltékenységében.


Szex: A kezdeményező fél legtöbbször a Skorpió lesz. A Skorpió erős szexuális kisugárzása és kitartása rekordidő alatt képes elérni a Baknál azt, ami más jegyeknek csak nagyon nehezen sikerül.


Barátság: Víz (Skorpió) és föld (Bak) jegy jól kiegészíti egymást. A föld szilárdságot ad a víznek, a víz pedig érzelemmel lágyítja meg a földet. Így van ez a Bak és a Skorpió esetében is. A Bak megpróbálja evilági értékekhez igazítani az öntörvényű Skorpiót, a Skorpió pedig felmelegíti a hideg és racionális Bakot. Barátságuk hosszú távú és mély lesz. Mindkettőjük megválogatja, hogy kit enged közel magához. A Skorpiónak szimpatikus a Bak korrekt és kissé szigorú jelleme, hamar megbízik benne. A Bak pedig folyamatosan meggyőződik a Skorpió kitartásáról és maximalizmusáról, ami imponál neki, ezért ő is kinyílik a Skorpió felé. Barátságukban lesznek feszültségek, hiszen a Bak túl végletesnek találja a Skorpiót, aki nem ismeri a középutat semmiben, a Skorpió pedig túl óvatosnak és aggodalmaskodónak tartja a Bakot. De ezeken kívül, ha a Skorpió nem kényszeríti a Bakot olyan őrült dolgok megtételére, amit az nem szeretne, és a Bak nem várja el, hogy a Skorpió hagyományos értékek mentén élje az életét, akkor nagyon szép és hosszú barátság lesz az övék.


Tanács: A Skorpiónak el kell fogadni, hogy a Bakkal nem lehet olyan őrültségeket véghezvinni, mint amire titkon vágyik. A Bak mindig teljesen korrekt és a hagyományos értékekhez igazodik, a Skorpió csakis a saját maga által hozott törvényeket képes betartani, ami viszont zavarhatja a Bakot. Fontos, hogy mindketten tiszteletben tartsák a másik értékrendszerét, és szükségleteit, akkor nagyon jó kapcsolat lehet belőle.

2015. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
41%
Szerintem sem kell annyira nagyon belemerülni a csillagjegyes dolgokba. Nekem anyukám egyébként bak, apum meg skorpió. Már 30 éve házasok. Tény és való, a skorpió valóban nehéz természetű olykor és a bak is gyengébb idegzetű, de ahogy írták előttem, mindkettő mély lelkivilágú és épp amiatt passzolnak egymáshoz, mert különböznek, így kiegészítik egymást. Voltak meg vannak problémák a kapcsolatukban, de az mindenhol van...
2015. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
83%

Kedves Kérdező!

Igaza van az első hozzászólónak is, de azoknak is, akik azt mondják, hogy ismerd meg először.

Én a saját tapasztalatomat tudom megosztani Veled.

Én skorpió férfiként ismerkedtem meg egy bak nővel, amiből majdnem 3 év "szenvedés" lett. Én hoztam néhány skorpió tulajdonságot, ő pedig a bak tulajdonságokból... Állandó volt a veszekedés és az egymás mellet való elbeszélés, egymás meg nem értése. A szex olyan volt, mint ahogy feléig meddig leírták. Állandóan én kezdeményeztem és sokszor sikertelenül...

Úgyhogy kösd fel a gatyádat, ha vele kezdesz!

De az enyém egy rossz véget ért történet.

Ismerd meg és adj egy esélyt a dolognak.

De!!! Ha nem megy, akkor inkább menekülj! ;-)

2015. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 VikATanacsTalan ***** válasza:
0%
SűrítettLevegőnek javaslom, végezze el a következő kísérletet: tegyen egy ezüstnitrát lemezt egy doboz aljára, a doboz tetejére fúrjon egy kis lyukat, majd tegye ki a dobozt egy felhőmentes éjszakán a csillagos ég alá. Ha pedig reggel megnézi a lemezt, és ezek után is azt állítja, hogy a (bolygó)csillagok nincsenek ránk hatással, akkor szerinte az ember érzéketlenebb, mint az ezüstnitrát lemez.
2015. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Röviden: Megérdemlik egymást, mert mindketten nagyon aljasak tudnak lenni és mindkettő azért, hogy uralkodjon a másikon, próbálgassa a gyenge pontjait.

A Skorpióval szemben a Bak nőnek mondjuk talán annyi jó tulajdonsága van, hogy olykor tud engedni, már csak azért is, mert egy kicsit haladóbb jellemű, mint a Skorpió, sok a terve és ezeknek megvalósítása energiát igényel, eléggé sokat.

2015. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Béna, 8 év után most válok egy gyerekfejű skorpiótól pedig a Bak jellemző közel sem állnak hozzám...inkább hozzá.
2015. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Vagy nem vagyok igazi bak nő.. vagy a férjem nem igazi skorpió. Aki itt bővebben részletezte a leírásokat, az igaz. De ezen túl, minden jegy hordozhat olyan tulajdonságot szerintem ami eltér a sajátjától.

Az igaz, hogy a bak zárkózott (mondjuk sem ideges, sem hisztis nem vagyok) a skorpiónak kihívás kell, ezt megtalálja a bak nőben, mert nehezebb talán egy kapcsolatot kialakítani vele, de pont ezért lesz izgalmas a skorpiónak.

A szex.. nos ez sem jegy inkább genetika függő, hogy ki milyen libidóval van megáldva, és én is szoktam kezdeményezni, sőt elcsábítani újra és újra, mert szereti és izgalmas.

Nálunk működik 8 éve, de nem horoszkóp alapján választottuk egymást.

2015. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!