Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy az, aki a...

Melyik csillagjegy az, aki a legjobban birja karacsonykor is azt, hogy nincs parja?

Figyelt kérdés
Aki hisz benne, vagy tud rola valamit, azok szoljanak kerem hozza.

2015. dec. 23. 13:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok (horoszkópilag), jól bírom, pedig még a barátaim is hazautaztak.

Külföldön vagyunk, itt nincs család.

2015. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5-ös: ezt akkor mondd a csajaidnak, amikor éppen sajnáltatod magad és támaszkodni akarsz rájuk. Hűha, de nagyon fognak szeretni :D Ezek szerint akkor nem csak velem surmók a Nyilas pasik :D
2015. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De jobb esetben csajjal lesz csaladod, nem? :)
2015. dec. 23. 20:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Rák jegyűként az égvilágon semmi bajom azzal, hogy nincs párom karácsonykor, sőt! Bár én eleve utálok ajándékozni, szóval örülök annak, hogy -1 teher.
2015. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

A csillagjegy, mint kitalált fogalom, mindent bír, amit belemagyaráznak!

A belemagyarázó szellemi képessége határozza meg, mi az, amivel a csillagjegy rendelkezik.

Ha az illető annyira kiteljesedett szellemű, megmagyarázni tudja - még saját magának is! - hogy mesében nem szabad egy bizonyos életkor felett hinni.

2015. dec. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lány vagyok :D 5. válaszoló voltam, üdv :D
2015. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!