Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy bő 4 hónapos kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bő 4 hónapos kapcsolatban szerintetek mennyire normális az, ha a lány, aki tudja, hogy szerelmes vagyok belé és én szívesen töltenék karácsonykor több időt vele, mint általában, a szentestét mégis a legjobb fiú barátjával tölti inkább?

Figyelt kérdés
A fiú valóban régi barát és én is ismerem és a lány sem az az érzelgős típus (bak)...de Ti nem inkább a pasitokkal/barátnőtökkel töltenétek inkább a szentestét? Ez csak nekem fura..?

2013. dec. 17. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok mit mondani, miért nem beszéled meg a lánnyal a dolgot? Mindenesetre elég fura bár az is kérdés mióta barátok és régen milyen közel kerültek egymáshoz.
2013. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is a barátommal/bnőmmel, de biztos nem egy barátommal, aki ráadásul ellenkező nemű. Otthon a családdal.

Ez nem normális, most vagy legyen veled, vagy otthon, de ne egy másik fiúval, én biztos hogy kiverném a balhét.

Mondd neki hogy téged meg elhívott 25-ére filmezni egy volt oszttársad (lány), rajta kívül még 2 bnője lesz ott. És ha ő elmegy, akkor te is. Általába bejön, és észreveszi magát a lány, mikor vissza fordítod rá a saját dolgait, mert ő is féltékeny lesz. Feltéve ha ő is szeret.

Nekem is volt már többször ilyen sztori, hogy a bnőm egy másik sráccal akart inkább lenni, mint velem, vagy mással elmenni kettesben valahova. Mikor megmondtam hogy csak akkor, ha én is kettesben elmehetek ugyan annyi időre valahova egy jó lány barátommal, akkor ő is mehet. Kivétel nélkül mindig meggondolta magát. :)

2013. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Kedves Singularity. Nagyon régóta barátok. A lány előre jelezte, hogy eddig minden karácsonykor ezzel a barátjával vacsoráztak, nekik ez egy bevett szokás. De ez abban az esetben sem lehet másképpen, ha van egy pasija akiről tudja, hogy szereti? És lássuk be...a szenteste az azért szenteste. És azt nem a barátokkal szokás tölteni, hanem a szeretteinkel.. a barátoké általában a 25-26 szokott lenni. Én látom rosszul a helyzetet?
2013. dec. 17. 14:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. kommentelő! Köszi a tanácsot. Nem is rossz taktika. :-) Biztosan megpendítem a dolgot, hogy nekem is van már szentestére programom egy régi barátnőmmel, aki nagyon egyedül van és örülne ha valaki vacsorázna vele. Tuti az ötlet, megfogadom! :-) Azt hittem, hogy én lihegem túl a dolgot. De egyre kevésbé érzem ezt. Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2013. dec. 17. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem liheged túl.

De ne szentestét mondj, hanem 25 vagy 26-át, amikor ő már lehet, hogy inkább veled lenne. ;)

2013. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a visszaigazolást. Nem volt közöttünk megbeszélés vagy kérdés ebben a dologban, kész tények elé lettem állítva. Szerintem sem reagálom túl ezt a dolgot. Ez egy relatíve intim ünnep. Amit szerintem -ha van valakinek valakije, aki több mint barát-, akkor azzal kellene vágynia eltölteni mindkét félnek. Nincs gond a barátokkal sem karácsonykor...de a szenteste az más. Szerintem. :-) Majd választok egy napot a háromból, amikor majd én is inkább egy baráttal leszek (szigorúan nőneművel). A többi majd kiderül. :-)
2013. dec. 17. 15:38
 7/8 NudliHercegnő ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2016. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mesélj nekünk,mi lett
2016. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!