Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján milyen ember vagyok? (Leirasban horoszkop+aszcendens+hold horoszkop)

Figyelt kérdés

A horoszkopom: Szuz ehhez tartozik, hogy nem vagyok az a tipikus Szuz jellem..

Az aszcendensem: Skorpio.. Az emberek 90%-ka skorpionak tippel elsore..

A hold horoszkopom oroszlan.. Na most csak ezen adatok alapjan milyen ember lehetek szerintetek? Minden valaszt nagyon koszonok:)


2016. jan. 2. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Az én véleményem szerint rengeteg szabadidővel rendelkezel, valamint ingyenes és korlátlan internet hozzáféréssel...


(Míg ezeket összeszedted, megnézhettél volna egy South Park-ot, azzal is többre mentél volna)

2016. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz ertelmes valaszt nem kell valaszolni.Nem telt orakba meg osszeszedtem, mivel alapbol tudom ezeket a dolgokat. Es tobbre mentem volna ha megnezek valaminem tudom mit? Hat ha engem ez erdekel es ilyen beallitottsagu vagyok akkor kesz, ez van velemenyt nem kertem.
2016. jan. 3. 01:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Látatlanba mondom, tuti, hogy van valami Skorpiós fényszöged egy házba, vagy egy bolygóval kapcsolatban (pl Hold-Plútó, Nap-Plútó, ilyesmire gondolj).

Az aszcendens az, ami felé tartunk, az életünk folyamán és a kor előrehaladtával lesz egyre nyilvánvalóbb a jelenléte.


Szűz a vitális életenergiád, az ösztönös életerőd megnyilvánulása. A Hold energiád erőteljes, érzelmileg némiképp teátrális, ezt nem annyira nehéz keverni a Skori erejével. :)

2016. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amúgy tipikus szemellenzős vagy, mint minden ilyen bolond, csak azt fogadod el ami neked tetszik, ha mást mondanak akkor meg puffogsz.


"Minden valaszt nagyon koszonok:)" na persze :)

2016. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ohh draga szoval jelentetted a valaszom. Ertem, wn, hogy nem tudsz mit reagalni:)
2016. jan. 3. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked tényleg skorpió az aszcendensed és tényleg oroszlán a holdad :D :D
2016. jan. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudod biztosan marmint mibol vontad le?:DD ezt most nem kotekedesbol,hanem erdekelxd
2016. jan. 7. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
A temperamentumodból, ahogyan válaszoltál más bunkóskodására :D
2016. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az oroszlánok kiállnak magukért, nem félnek konfrontálódni. A skorpiót pedig felmérgesíti ha köcsögölnek vele :)
2016. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy ertelmes valasz vegre koszonom:DD
2016. jan. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!