Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért mindig az ikrek jegyűekb...

Miért mindig az ikrek jegyűekbe szeretek bele? Skorpió lány vagyok.

Figyelt kérdés
Olvastam a horoszkópban a jellemzéseket és azt írták, hogy a skorpió és az ikrek nem valami jö párosítás. Mégis mindig skorpió és ikrek és ez nagyon gyakori. Én is skorpió vagyok eddig mindig ikrekbe szerettem bele de nem jövök rá mi vonz bennük annyira. Mindig csak az ikrek. Csak beléjük tudok igazán szerelmes lenni. Miért van ez?

2016. jan. 13. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Véletlen!
2016. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem azzal foglalkoznál hogy kinek mi a csillagjegye akkor lehet nem kellene ilyen kérdést feltenned. Nem a horoszkóp határozza meg ki milyen ember, ki kihez illik stb. Sz4rd le, koncentrálj magára az emberre, a személyiségére. Hidd el boldogabb leszel és jobb ember ismerő. + Nem fognak bolondnak nézni az olyanok mint én :D

Funfaction: ikrek vagyok

2016. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ikrek vagyok, szeress!!:DDD
2016. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ikrekben áll a marsod talán.Ha akarod mutatok egy jó oldalt ahol megnézheted.
2016. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hallottál arról, hogy valószínűség? Mindegy, hiába magyarázok neked, hisz hiszel az ilyesféle marhaságokban
2016. jan. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert sokszor beugrasz az Ikrek álszent zsibbasztó vigyorgó parádéjának. Az legyen előtted, hogy olyan ez neki, mint tintahalnak a tinta ...
2016. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert sokat chatelsz online
2016. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!