Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpio lanyoknak szinte...

A skorpio lanyoknak szinte mindig egy ikrek fiu/lany a legjobb baratja vagy a pasija. Miert?

Figyelt kérdés
Mostanaba egy fura szokas hogy megkerdezem az emberek csillagjegyeit amiota egy joslat valora valt hiszek benne. Ikrek vagyok fiu es eddig mindig a skorpio jegyuek alltak hozzam a legkozelebb. Valamiert vonzanak engem regeb nem erdekeltek annyira. Viszont sok ikreket ismerek akik szinten igy vannak vele. A kerdesem: miert mindig skorpio es ikrek ???? A skorpionak elvileg egy titkzatos csondes emberre van szuksege, de az ikrek pont nem olyan. Megis mindig egyutt vannak...

2016. jan. 6. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Skorpió nő vagyok, a nyilas csillagjegyű párommal. Nagyon is szeretjük egymást!:)


És egy ikrek csillagjegyű közeli/legjobb barátom/barátnőm sincs!

2016. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nap jegyem ikrek, ascendensem skorpió.

Fiú vagyok, magamnak vagyok a legjobb barátja. :D

Azaz magamat szeretem a legjobban :D :D

2016. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ikrek aszcendensű lány vagyok, legjobb fiú barátom aszcendense skorpió. De vízöntő a napjegyünk, ami indokolhatja a barátságot.
2016. jan. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A skorpió nők tapadnak mindenkire, akiből valami hasznot tudnak húzni. Haszon alatt nem csak anyagiakra gondolok, hanem pl kapcsolatrendszer bővítése...

Na pont ez utóbbira jó az ikrek a a skorpióknak. A legtöbb ikrek ugyanis elég sok baráttal vagy legalábbis haverral rendelkezik, ami köszönhető annak, hogy minden érdekli, mindenben benne van, folyton dumál. Szóval szívesen és könnyedén ismerkedik érdeklődő természete folytán. Ikrek bár elég önző, azonban nem rossz indulatú, nem rossz szándékú.

A skorpió pedig pont ellenkezőleg van. Zárkózottabb, nem sok mindent árul el magáról, gyanakvó, fél, hogy kihasználják (önmagából indul ki...), sok emberrel szánt szándékkal gonoszkodik, rosszat akar másoknak. És így nem egy közkedvelt személyiség. De viszont szeretne az lenni, és ezt úgy éri el, hogy behódol néhány kiválasztottnak, akitől valamit remélhet.

Így könnyen becserkészi az ikreket. Náluk látja, hogy sok barátja van, s ha bevágódik az ikreknél, akkor az ikrek haverjai is mind "felnéznek" majd rá.

Valahogy így lehetne leírni.


Az meg hogy mostanában érdekelnek téged, régebben nem... Valószínűleg az lehet, hogy mostanában nyitottabb vagy másokkal, úgy értem bárkit szívesen meghallgatsz, türelmesebb vagy, mint korábban. Ez jellemzően mindenkinél így van, ahogy idősödik.

És ha így bárkire nyitott vagy, akkor a skorpiók is könnyebben lecsapnak rád. Persze te azt hiszed, hogy ez véletlen. :)


Lehet csöndes emberre van szüksége a skorpiónak otthon, hogy legyen ki felett uralkodnia, ez elképzelhető. Ám imád a központban lenni és tetszelegni. Szóval ha egy ikrekkel barátkozik, akkor hamar ott van a társaság középpontjában...

Ennyi röviden.

2016. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakran van ilyen, legtöbbször alaposan hatnak egymásra. Megérdemlik egymást :)
2016. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miert erdemeljuk meg egymast?
2016. jan. 10. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!