Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő - Skorpió férfi?...

Vízöntő nő - Skorpió férfi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Te öntsed a vizet és hagyjad békén az állatokat.


Amúgy komolyan vannak ilyen hülye emberek, vagy csak megjátszák?!!? Ugye csak megjátszák, mondjátok, kérlek, mert esküszöm elszomorít, hogy néhány embernél a plüss állatok okosabbak!

2016. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Vízöntő nő állandóan epekedig a Skorpió pasi után, sokkal értékesebb neki, mint bármelyik sokkal rendesebb. Nagyon sokára jön csak rá arra, hogy mekkora sunyi a Skorpió.
2016. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második ezt akár én is írhattam volna. 3 év után készülök kilépni egy skorpió férfival való kapcsolatból, én Vízöntő nő vagyok. Utálom.. :D
2016. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy skorpio baratom es fel ev utan ranyitottam a furdoben ahogy a tangamban es melltartomban pozolt kisminkelve.. kimagyarazta hogy csak viccelodott. Masodjara mar azert nagyon fura volt mar ezert szakitottam vele. Meg amugy fura szokasa volt hogy a teajaba uborkat reszelt.. az ajto csak 30° -os szogben lehetett behajtani.. ilyesmik faraszto volt.
2016. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!