Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Skorpió férfiakró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Skorpió férfiakról milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem foglalkozom ilyen ostobaságokkal mint a horoszkóp, azt se tudom, mi a skorpió jellemzése. Nem ez alapján alkotok véleményt, hanem beszélgetések alapján...
2015. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Csípős a spermájuk? :D

Amúgy férfi vagyok és Bak. A bak férfiak a legjobbak minden téren.

2015. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Ollo van a keze helyen es mergezo a farka? :D

Viccet felreteve nem volt alkalmam skorpio ferfihoz.

18/L

2015. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Azt sem tudom, hogy a párom hova tartozik.. A szülinapját persze tudom, de a tavaszi hónapokat mindig kevertem, így nem tudom melyik csillagjegyhez tartozik.


Az őszi hónapokat ismerem csak, mert én magam is skorpió vagyok.

2015. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Egy Skorpió férfival volt kapcsolatom, szenvedélyes, titokzatos, makacs, mélyen érző, kicsit magának való férfi volt. Mi a véleményem? Hozzám nem passzolt, de attól ezek még nem rossz tulajdonságok.
2015. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyes skorpiófajok kifinomult, akár órákig is tartó násztáncot járnak. A hím megfogja a nőstényt a tapogatólábánál, és húzza-taszítja előre-hátra. Spermáját a talajra bocsátja, és a nőstényt fokozatosan olyan helyzetbe hozza, hogy a sperma az ivarnyílásába kerüljön. Mind a hímek, mind a nőstények többször párzanak, és a sperma egy ideig termékenyítőképes marad. A nőstény az ivarszerveibe került sperma többször is megtermékenyítheti.

A nőstény skorpió akár egy évig is testében hordozza a petéket, s utódait elevenen hozza a világra - némely faj esetében egyszerre csak egyet, más fajoknál akár százat is. Ha egyszerre sok skorpió születik, a szülés napokig is eltarthat, de a legtöbb fajnál két részletben zajlik, köztük mintegy 24 órás szünettel. A kis skorpiók rendszerint sötétben jönnek a világra, és első napjaikban anyjuk hátán kuporognak. Ezután vedlenek, szilárd külső vázat fejlesztenek, és immár készen állnak arra, hogy anyjuktól különváljanak.

2015. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

7 éve vagyok vele együtt.

a kapcsolatban a skorpió férfi irányít, mindegy mit gondolsz magadról.

egyetlen gyenge pontja van, a féltékenység.

ha becsül téged akkor nagyon odaadó tud lenni, a tenyerén hordoz.

tele van tűzzel és szenvedéllyel, az ágyban extrém jó tud lenni ha "hajlékony" vagy és rá tudsz hangolódni.

kimondottan hosszú menetek, és változatos.

szereti a szerepjátékot.

ha nem tudsz vele összehangolódni akkor felhasznál és eldob mint egy lábtörlőt.

kevés nő tud megtartani hosszútávon egy skorpió férfit.

a skorpió mellé ikrek való ha izgalmas, és folyamatosan megújuló, folyton újra és újra meghódítható, mindent bevállaló nőt keres.

rák való ha szenvedélyes, érzelmes, odaadó nőt keres.

bika vagy halak való ha kitartó nőt keres, akinek nincsenek kérdései a furcsa estéket illetően.

2015. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Apám és anyai nagyapám nyugati napjegyet tekintve skorpió a közeli család férfitagjai között. Nem egyformák, teljesen más típusú emberek. Ha már érdekel az ezotéria ilyen vonatkozásban, akkor ne csak a napjegyet vedd figyelembe, mert nem csak 12 féle ember létezik, ez ennél összetettebb. Nálunk a közeli családban 4 skorpió van, apámon és anyai nagyapámon kívül anyukám húga és én, de 4-en 4 félék vagyunk.
2015. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hülyeség az egész horoszkóp, bár magamra ismertem pár dologban
2015. okt. 7. 21:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha hülyeségnek tartod, miért kérdezel róla? Nem akkora hülyeség, csak sokan tévesen a napjegyet veszik figyelembe egyedül.
2015. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!