Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezek alapján milyen ember...

Ezek alapján milyen ember lehetek? ( csillagjegy, holdjegy, aszcendens )

Figyelt kérdés
A csillagjegyem ikrek, a holdam a skorpióban áll, az aszcendensem mérleg. Legjobban a skorpió tulajdonságai igazak rám. Szerintetek ezek alapján milyen vagyok?
2016. jan. 23. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Végtelenül buta, hogy ebben hiszel.
2016. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
A tudományt nem ismerő, nem logikusan gondolkodó, hiszékeny.
2016. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért szóljátok le. Aki nem hisz benne minek ír és nézelődik ebben a kategóriában?

Sok ember esetében az ascendens a domináns, de az is lehet, hogy gyerekként, fiatalkorban a napjegy aztán 30 éves kor után inkább az ascendens. Hány éves vagy? Írtad hogy a skorpió van rád leginkább hatással, az is előfordul hogy a hold lesz erősebb de az ritka. Egyébként olvastam valahol hogy akinnél jelen van a skorpió, bárhol legyen az, az lesz inkább domináns. Nem tudom mennyire igaz ez, nekem az ascendensem az és eléggé jelen van nálam is, de inkább mostanában kezdett jelen lenni. Viszont egyik skorpió napjegyessel nem tudtam kijönni, akiket eddig ismertem.

Ezen kívül még számítanak a többi bolygó is, de nyilván azok gyengébben vannak jelen, teljes horoszkópot neten nem lehet csinálni mert az nem pontos.

2016. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kockagolyo ***** válasza:
18%

"Aki nem hisz benne minek ír és nézelődik ebben a kategóriában?"

Egy szebb világ érdekében, ahol kevesebb a megvezethető naív hülye.

2016. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!