Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak és Skorpió nőket miért...

Halak és Skorpió nőket miért irritálják családban és munkahelyen az okosabb, de kedves nők?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeségeket beszélsz.
2016. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy nő mindenkire féltékeny, aki szebb vagy fiatalabb vagy vékonyabb nála. Függetlenül a csillagjegyétől.

Érted?

Nők nőkkel mindig konkurensek lesznek. Mindig elő fog jönni belőlük a nő. Nem a csillagjegy miatt van.

2016. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért pont egy 27 egy 67 es egy 43 éves ült mellettem a buszon?
2016. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az volt az első dolgod hogy kinyomozod a horoszkópjukat, mindennek tetejében pedig okosabbnak és kedvesebbnek is hiszed magad.
2016. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Wow, ezek a válaszok eddig annyira érdekfeszítőek voltak, elképesztő, csillagos 5-ös :D :D
2016. jan. 25. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert a halak büdösek, a skorpiók meg folyton csipkelődnek.
2016. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Nahááát :D :D
2016. jan. 25. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tudja, hogy a másik okosabb, akkor irritáló lehet.

Már csak azért is, mert így tudtára jut butább mivolta.

2016. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:
Halak vagyok, és okos. A családban talán húgom még, aki van annyira okos, mint én (ő Oroszlán, ha már ennyire belemegyünk). Nem irritálnak az okos emberek, sem férfiak, sem nők, sőt! Nálam kifejezetten igény, hogy okos, értelmes emberek vegyenek körül. A kedvesség sem mindegy. De más kedvesnek, és tenyérbemászónak lenni. Engem, ami zavar, az az álszentség, mikor velem kedves az illető, a hátam mögött meg kibeszél mindennek. A felszínes cseverészést sem nekem találták ki, képtelen vagyok az időjárásról beszélgetni, meg ilyen jelentéktelen hülyeségekről, de ez már nem a "Halakságom" miatt van, hanem az introvertizmusom miatt.
2016. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg skorpió vagyok és leginkább a hülye emberek irritálnak. Az egyik legjobb barátnőm halak, ő se foglalkozik ilyen butaságokkal.
2016. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!