Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan legyünk immunisak az...

Hogyan legyünk immunisak az Ikrek pasik nem mindig kellemes lelki játszadozásaira munkahelyen, magánéletben egyaránt?

Figyelt kérdés

Pl. olyasmi, hogy állandó jelleggel passzívak legyünk, n efigyeljünk rájuk, stb.

Sok szó esett itt már az Ikrek-ről, jelenleg engem is nagyon fáraszt egy illető hosszú idő óta és csupán játszadozási szándékkal állandó jelleggel provokál és hazudik folyton.



2015. szept. 8. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem tapasztaltam. Tudsz konkrét példát mondani?
2015. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
A hazugság/hazudozás az éltető elemük. Nekik köszönhetően már nem viselem el a hazug embereket a tágabb környezetemben sem, nem hogy a közeliben.
2015. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan ez az oroszlán.
2015. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen de a kosok is hazudnak!
2015. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 Már a melyik. Illetve addig míg ily "nemes" társaság veszi körül. Addig. Utána nem!
2015. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az Oroszlán leginkább önfényezés miatt hazudik, igaz?
2015. szept. 8. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:
6 pénz és annak szeretete. A pénzt még önmagánál is jobban szereti:D
2015. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
S lustasággal pénzt keresni, azt mégjobban :P
2015. szept. 8. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:
8 Te mondád:D
2015. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Lol, ez g3.ci vicces :D ikrek vagyok és b4.szottul nem játszadozom, hazudozom, őszinte ember vagyok, ha bajom van valakivel vagy érzek valaki iránt valamit azt megmondom neki. Nyílt lapokkal játszom. Az ismerőseimet nem szoktam kibeszélni, rosszat se mondok senkiről csak ha kiérdemli az illető és azt is a szemébe. Emberek ideje lenne felfognotok hogy nem a horoszkóp határozza meg milyen emberek vagytok, hogy mások milyenek. ez csak humbuk, kamu, kitalált dolog amivel befolyásolnak benneteket. Őszintén sajnálom hogy ennyien szenvednek horoszkóp mániában ráadásul többségük nők, anyák. Hogy lehet így felnevelni egy gyermeket? hmmm??? a gyerek jövőbeni viselkedését nem a horoszkóp fogja meghatározni hanem a nevelése. Ha úgy nevelitek ahogy ti őt gondoljátok a horoszkópja alapján akkor olyan lesz. ha normálisan nevelitek, törődtök vele, 12-14 évesen nem nyomtok telefont a kezébe, ti mutatjátok meg neki a világot és nem az internet, tv, akkor lehet jó embert is nevelni belőle... kérlek benneteket ébredjetek már fel :/

21F

2015. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!