Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy kapcsolatot harmadjára újra kezdeni? Ugyan van egy másik férfi, akire sokat gondolok. De nem lehet, hogy az csak az újdonság varázsa miatt fontos?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben szakítottam a párommal. Ez a szakítás már a második volt, az első szakítás után nagyon szerettem volna visszaszerezni, szerencsére sikerült, de ugyanazon hibák miatt most újból szétmentünk. A mostani szakítás egyrészt a régi problémák miatt, illetve egy harmadik fél miatt történt. Úgy éreztem, hogy szeretem ezt a másik férfit, de amikor randiztunk, nagyon sokszor az exemre gondoltam. Egyre nehezebben tudtam elviselni az új pasim közeledését. Szakítottam Vele, de nem tudom, hogy jól döntöttem e. Külsőre nem pont az esetem, de egy nagyon kedves, figyelmes, önzetlen férfi. Elmondása szerint nagyon szerelmes, ilyet még nem érzett soha. Nem hiszek a tündérmesékbe, de mégis nagyon őszintének tűnik. Külsőre az exem jön be, de Vele meg egyéb problémák miatt nem megy a kapcsolat csak ideig óráig. Most az exem rájött, hogy mit is veszített el, és kézzel lábbal kapar, hogy visszakaphasson. Együtt töltöttünk pár napot, de nagyon sokat gondolok az új pasira. Szeretem az exem, de nem tudom, hogy meg tudjuk e oldani harmadjára most már végleg a kapcsolatunkat, vagy el kéne engednünk egymást.


28/N


2015. dec. 27. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Uristen 28 eves benohetne mar a fejed lagya, ugy irsz mint egy 16 eves tini.
2015. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak a töltött káposzta jó felmelegítve... Ha elsőre sem sikerült ÉS másodjára SEM akkor harmadjára se fog... De a te döntésed. Bár az elmondottak alapján nekem az jött le, hogy aközött variálsz, hogy jól nézzen e ki, vagy nem, de cserében legyen kedves meg ilyenek... ez viszont elég gyerekes.

Kivel érzed igazán jól magad? Ki az aki mellett nem szorongsz? ha egyikük sem ilyen akkor mind a kettőt felejtsd el.

2015. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tudom, hogy eléggé gyerekes, hogy ennyire nem tudom, hogy mit akarok, de mégis nehéz a döntés.

2015. dec. 27. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jár egy második lehetőség,de harmadik soha!

Mégiscsak hiszel a tündérmesékben,ha azt hiszed harmadjára sikerülni fog.

Adj esélyt az újnak!

2015. dec. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEM. nekem is volt újrakezdett kapcsolatom, ugyanamiatt lett vége 2 évvle később, mint először, csak sokkal fájdalmasabb volt.
2015. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
" Ne válassz engem, ha választanod kell. Nem szeretnék egy döntés lenni, ami lehet, hogy jó, de lehet, hogy rossz. Ha akarsz, akkor választások nélkül is tudni fogod, de ha el kell gondolkoznod rajtunk, akkor inkább a szabadságot válaszd. A lehetőség arra, hogy olyasvalakit találj, aki nélkül az élet egyszerűen nem megy tovább. Ő lesz a te döntésed. "
2015. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ember a hibáiból tanul...
2015. dec. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!