Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mondj magadról 5 mondatot és...

Mondj magadról 5 mondatot és megmondom a csillagjegyed ( megpróbálom)?

Figyelt kérdés
Csalni nem ér!
2016. febr. 12. 21:58
 51/92 anonim ***** válasza:

Az kéne, hogy minden egyes rossz találatnál egy ujjpercedet levágjuk.

Hirtelen nem hinnél a horoszkópokban.

Csillagjegyeket meg én is tudok beböfögni, úgy, hogy nem is tudom az összeset.

2016. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:

1/ Hatalmas az igazságérzetem, és nem csalóka, szóval az igazságtalanságokat nagyon hamar érzékelem, ha nekem kell döntenem valamit csakis igazságosan teszem, és ha van egy adott szituáció, amikor én igazságtalanul többet kapok valamiből vagy jobban járok valamiben, akkor képes vagyok visszautasítani, vagy ha elfogadom, akkor jelzem hogy nem feltétlen nekem járt volna, és a későbbiekben vagy visszaszolgálom, vagy nagyvonalúbb leszek azzal, akinek jobban járt volna. Amikor viszont igazságtalanul kerülök én hátrányba és ez jelentős vagy rendszeres, akkor aktívan mérges vagyok...


2/ Hűséges vagyok, ragaszkodó, szerelmes típus. Kizárólag hosszútávra tervezek. Kalandok lehetnek szóban, poénokban, stb. De akivel tovább elmegyek, azzal csakis komolyan gondolom, azzal én nem szeretnék szakítani. Hanem együtt élni vidáman, szerelmesen, és sok gyereket tervezve. Persze peches vagyok a szerelemben, mert még nem találtam meg... És csakis szerelemből lehet nálam kapcsolat, az ilyen érdekházasságok meg egyebek távol állnak tőlem.


3/ Munkában lehet rám számítani, nem nyafogok ha kevés a pénz, amit elvállaltam, megcsinálom, jellemzően lelkesen és odafigyelve. Olyan munkát végzek, amit mástól is elvárnék, ha én lennék a főnök. Ha főnök lennék, szerintem bírnának a beosztottak, nem biztos hogy sikerülne túl szigorúnak lennem. Bár ha valaki nagyon hanyag és lusta lenne, akkor előjönne a nagy igazságérzetem és rendbeszedném, vagy elküldeném.


4/ Szerintem barátnak is jó vagyok, csak néha túl őszinte és szókimondó, amivel akaratlanul is megbántok másokat. Erre azért ügyelek, és nem dumálok amúgy se sokat, de előfordul, hogy meghökkennek rajtam. Nem vagyok irigy, segítek szívesen másoknak, meghallgatok másokat, és képes vagyok együtt érezni velük, és mindig azt tanácsolom, amit jónak látok, nem azt, amit az illető hallani szeretne.


5/ Ja rosszat is mondjak? Jó, hát elég mohó vagyok, szeretek kajálni, bár ha akarom, meg tudok állni bármit. Ha akarom mondom. :)

Sajnos mindent halogatok és az utolsó percre hagyok, ezért gyakran összecsapok végül dolgokat, és a késés veszélye is fenyeget mindig, de mivel ezzel tisztában vagyok, azért ritkán kések el. :)

Ezen kívül gyerekesebbnek tűnök, mint ami valójában vagyok. Nem nagyon szoktam panaszkodni, a bánatomat magamban tartom, nem jellemző, hogy nekem bárki is segítene, ezért kár is nyafogni. Úgyhogy ha a gödör legalján vagyok is, más azt hiszi, hogy vidám és boldog vagyok. Elég sok hülyeséget is beszélek, és optimista vagyok, de valójában legbelül sok gond nyomaszt és szomorú vagyok. Mondjuk ettől függetlenül sem vagyok azért túl depis és pesszimista sem.


Na akkor hajrá, találd ki mi a csillagjegyem! :)

2016. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:

"-A takarot ugy forditom hogy a cipzàr vagy a gomb a làbamnàl legyen :)

-nem szeretek hazudni.igy viszont sebezhető vagyok sokszor

-hosszu kapcsolatok hive vagyok.

-szeretem ha nyugodt kieggyensulyozott stresszmentes az életem ellenkező esetben dilis vagyok..

-kicsit rendmàniàs vagyok amit időhiàny miatt màr lejebb adtam.."

Szerintem Nyilas. Esetleg Mérleg.

2016. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:

"Láttam már MP3 lejátszót.

Rövid a körmöm.

Pingvines pohárból iszom a teát.

Egyszer pókereztem pénzbe.

Depis vagyok. "

Szerintem Bika!

2016. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:

"Szeretem a szürke színt,a macskákat,a viragokat,romantikus vagyok,sokat olvasok,altalaban nyugis de nagyon hamar ki lehet hozni a sodrombol. Direkt nem olyan dolgokat mondtam amik nagyon tipikusak a cs.jegyemre.kitalalod?"

Szerintem Oroszlán.

2016. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:

"-hosszúak a körmeim,de amúgy tök jó,mert mindig vissza lehet a dohányt tömni vele a cigibe,ha kijön.

-szeretem a csokit.meg a sört.

-a nihilizmus tök jó.

-meg a szado-mazo is.

-ja és szép vagyok."

Szerintem Halak vagy Ikrek, nem tudom eldönteni.

2016. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:

" 1) Egyre inkább képes vagyok meglátni a szépet és a jót a jelenségekben. 2) Szeretem az eget, ahogy a tengerre hajlik, és a tengert nézni soha meg nem unnám. 3) Szeretem a munkájukban elmélyülő emberek arcát látni. 4) sokáig sirály szertettem volna lenni, máskor meg hősi halott. 5) Néha nagyon nehéznek érzem az életet."

Szerintem ez Nyilas gyanús.

2016. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:

"halál fia nevű felhasználó válasza:


Egy nagy francokat! Sarlatánnak tetszik lenni? Na akkor lássunk neki mégegyszer, hátha most bejön.

- nem hiszek a horoszkópban,

- nem vagyok egy atomfizikus és nobel-díjat sem kaptam soha,

- nincs semmi különleges bennem, abszolúte semmi,

- nincs semmilyen célom és nem is tervezem megmenteni a világot. Le van ejtve az egész.

- semmi."


Szerintem Bak.

2016. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:

"-Sok embert tudok manipulalni es mindezt nem szegyellem,

-Imadom ha korulrajonganak az emberek,tarsasagi ember vagyok de egy bizonyos tavolsagot tartok toluk.

-Nagyon hamar valtozik a hangulatom,kiismerhetetlen vagyok,

-Nagyon hatarozott vagyok, motivalnak a vetelytarsak, imadom a versenyhelyzeteket.

- Nagyon betalalnak a serteseim, esetleg kritikaim, a leggyengebb pontokra..

jo mondjuk ezekbol gyerekjatek mivel eroteljesen kepviselem az adott jegy tulajdonsagait, de hajra talald ki;)"


Szerintem Ikrek.

2016. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:

"Magamrol:

- rengeteg otletem van, sok mindenbe belefogok, de keveset fejezek be

- nem szeretek filmezni, mert nem birok koncentralni 1,5-2 oraig a filmre

- kedvenc szineim: fekete, kek, feher, voros/bordo

- felek a viztol, nem szivesen strandolok

- szeretem megnevettetni az embereket, es jol csinalom"


Szerintem egy Nyilas pasi. Vagy egy fiatal Nyilas.

2016. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!