Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érdemes ezt komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes ezt komolyan venni?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja megismerkedtem neten egy spanyol fiúval aki 2 éve egyedülálló (vagy annak mondja magát). Eléggé visszahúzódó és a monogámia híve. Ez nem is lenne gond, de ugye ott van az a majdnem 3000 km. Találkozzam vele és ha igen, hogyan tovább?

2015. okt. 28. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

tALÁLKOZ VELE ÉS MAJD UTÁNA KIDERÜL,HOGY HOGYAN tovább.Még nem láttad addíg ugyse tudod,sőt lehet hogy meglátod és már tudni fogod,hogy mit kell csinálnod.

Lehet élőbe nem is jön be annyira vagy fordítva egyből beleszeretsz és már utazol is vele.CSak akkor derül ez ki hA TALIZTOK.szurkolok!

2015. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem érdemes ezt komolyan venni. 3000 km talán még áthidalható, ha már x ideje együtt vagytok, stabil a kapcsolat, aztán jön létre a távolság, de így...
2015. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A múltkorjába' én is megismerkedtem egy aranyos lánnyal neten, kár, hogy egy másik bolygón lakik. :S
2015. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
haha, köszi utolsó :D ugyanezt érzem néha én is :S
2015. okt. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!