Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ilyen a mérleg férfi?

Ilyen a mérleg férfi?

Figyelt kérdés
Babusgató,becézgető tipus?Szereti kényeztetni a párját?

2016. márc. 7. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
persze.
2016. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, én nem ezt tapasztaltam.
2016. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindegyik mérleg másmilyen
2016. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én párom mérleg. Szeret babusgatni, becézgetni, szeret csak úgy meglepni ajándékokkal, de vannak hibái is. De szerintem ez nem horoszkópfüggő. Minden ember másképp viselkedik. De tény, hogy rendszeresen okoz váratlan, kedves meglepetéseket. Egyedül Valentin nap nem hajlandó semmit adni, de nem is bánom, mert az év többi napján mindig örömet okoz..:)
2016. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én mérlegem pont az ellentéte. Nem túl érzelmes típus, bár ha olyanja van, szeret bújni, de inkább én szoktam őt kényeztetni, mint fordítva, pedig az én horoszkópom sem erre utalna. :D
2016. márc. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van, nagyon tudja, hogy mi kell a párjának, de amilyen intelligens és gáláns, olyan naív és határozatlan, illetve van benne egy jó adag Ikrek is.

Sajnos nagyon sokszor nem csak a párját kényeztetni, hanem más nőket is, kisebb-nagyobb sikerekkel, de a szándék ott van.

2016. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
A digitális vagy az analóg? És súly vagy gramm?
2016. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

# 7/7 Időpont tegnap 18:36


A legfontosabb kérdést kihagytad: Egy- vagy kétkaros?

2016. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!