Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bakoknak ha könnyű megsérteni...

Bakoknak ha könnyű megsérteni a tekintélyüket, akkor miért barátkoznak, beszélgetnek hosszan, sőt bátorítják állandóan a körülöttük lévő magabiztos, talpraesett embereket családban, magánéletben, munkában?

Figyelt kérdés

Itt most nem azok van a hangsúly, hogy mi sérti és mi nem a Bakok önérzetét, ez tény, hanem inkább azon, hogy miért veszik körül magukat olyan emberekkel, akik ezt könnyen megsérthetik bennük?-hiszen nagyjából már lehet látni előre, hogy ki olyan és ki nem.

Rá van írva a Bakokra, hogy mi tetszik nekik és mi nem, de hogy ezért szinte állandóan keverni, sugdolózni, piszlicsáré köröket futni mások háta mögött hosszasan szerintem egyáltalán nincs értelme.

Köszönöm a komoly válaszokat.



2016. márc. 8. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ej, de egyszerű vagy
2016. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Hat ez nagyon jo kerdes. Azert mert az evkorben elfoglalt helyukbol adodoan, kemenyseguket, sotetsegiket(hideg tel), csak ugy tudjak atforditani, egyfajta kiegyenlitessel, alaszallassal(nap ej egyenloseg)-amire utaltal, onmegsertetes, amibol aztan jon a feltamadas, karacsony. Remelem erthetoen sikerult fogalmaznom. De lehet hogy nem teljesen helytallo amit irtam, az javitson csak ki aki maskent gondolja. :)
2016. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Amugy a bakok is emberek, igy ok is lehetnek piszlicsarek, ez nem fugg, a horoszopuktol bizony, de azert alapvetoen van egy josagossaguk, mert vegulis Jezusossag van bennuk. Alapvetoen szerintem a bakok adakozoak, ezert lehet a biztatas es a hosszas beszelgetes.
2016. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jé tényleg.Jézus is bak volt.♡ A válaszra annyit mondok,hogy én azért is beszélnek olyanokkal akik nem becsülnek kibeszélnek stb hogy azután más véleménnyel legyenek rólam.Meg amúgy sincs sok barátom.
2016. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Mindazonaltal a hurkosfarku haltestu kecskefeju baknak, van a szirenek viselkedeset idezo megnyilvanulasa, amikor is eloszor jol megcsalogat a mezesmazzal, aztan pedig a karodat okozza. Hallottam mar olyat is, hogy ez a mesekben megjeleno sarkany.(vizikecske) :D de semmivel nem jobb nala a mocsari sarkany...
2016. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 death42 ***** válasza:
87%
Jó is lenne, ha ilyen könnyen be lehetne határolni az embert. Te bak vagy, te bika vagy, te szűz vagy. Na jó az utóbbi kétértelmű..:D
2016. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Az se igaz,amit kérdezel...mi bajod van??A föld legkétszínűbb,legbutább embere vagy,ezt állítom.
2016. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
De írhatnám azt is,hogy a leghülyébb az jobban passzolna rád;)
2016. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem szokásom,hogy sugdolózzak, kimondottan rühellem, nem beszélek ki senkit sem a háta mögött,engem annál többet, vidám természetü vagyok, magamban morgolódok,ha ártatlanul rám fognak valamit stb.Viszont egy nagy bajom van,hogy szeretném az embereket jó utra terelni, ha pl.kikérik a tanácsomat.
2016. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Eccerű vagy kérdező, mint a faék.
2016. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!