Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ilyen ellenszenvesek...

Miért ilyen ellenszenvesek itt a legtöbben az ikrek csillagjeggyel szemben?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
mert nem egyenesek,megbízhatatlanok
2016. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy én látom, nagy többsége egyszerűen divatból, hogy ne lógjon ki a sorból, amúgy semmi értelme, se valóságalapja nincs.

A valóságban pl már kétszer is sikerült úgy járnom, egy újonnan megismert emberrel teljesen jól elvoltunk, baráti társaságban, kollégák között, de akár ha épp csak ketten voltunk is. Aztán szóba került az asztrológia, meg hogy ő mennyire hisz benne, és az is hogy én júniusi vagyok... addig a pontig teljesen jó haver voltam, na de onnan, mintha az ördöggel cimborálnék, és teljesen alaptalanul, még csak nem is stimmel rám az ikrek általános jellemzése.

De őszintén, aki gondolkodás nélkül bedől olyasminek mint a horoszkóp, és képes bárkit ez alapján beskatulyázni, attól kár is logikát vagy értelmes viselkedést várni :D

2016. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Az ikrekre gyakorta jellemző "levegős-gyors-száguldozó" stílus néha fárasztó a lassúbb embereknek. Ez egyébként jó esetben - és főleg, ha valamiben gyakorolja magát - ez a virtuozitásig megy (Pl Kocsis Zoltán:)
2016. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Ezt az állításodat honnan szeded, mivel tudod alátámasztani?

Szerintem senki sem tudja, hogy ki milyen csillagjegyű, és egészen biztos, hogy egy-egy választ nem az alapján ítél meg, vagy nem attól függően reagál rá, hogy aki írta, az Iker csillagjegyű-e.

Ez egy nettó ostobaság.

2016. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Köszi megint a képet..valodi boldogsàg vagy csak a külvilàg felé az..miért én voltam az àldozatod??
2016. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"# 5/5 Időpont ma 12:11"

Ezt kinek írtad?

2016. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 death42 ***** válasza:
73%
Mert magas az intelligencia hányadosuk..:D Ki francot érdekel a horoszkópod? Nem azért leszek valakivel ellenszenves, mert ilyen vagy olyan a horoszkópja. Lényegtelen. Nem vagyok rasszista- nem érdekel, hogy ki honnan jött - milyen csillagjegy alatt született - milyen származású és milyen a karmája meg sok más hülyeség. Ezek mind lényegtelen dolgok. Nem ezek miatt kéne, hogy ellenszenves legyen valaki. Nevetséges!
2016. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert azt hiszik, hogy az asztrológia csak abból áll, hogy valaki ikrek, kos vagy akármi. Hát nagyon nem. Az igazi asztrológia szerint sem 12 típusú ember van, hanem mind egyedi. Csak érteni kéne hozzá. Engem is sok olyan ember idegesít, akiről utólag kiderült, hogy ikrek jegyű. Ikrek nőből még nem is láttam normálisat. Eddig mind csapodár, pletykás, másokat ugráltató, háziasságot hírből sem ismerő egyed volt, de lehet csak ilyeneket fogtam ki. Férfiből viszont a legtöbb megbízható, évek óta hűséges házas, vicces, jó családfő. Kíváncsiságból összehasonlítottam őket. A hűségeseknek bika/bak/rák Holdja és/vagy bika/rák Vénusza van. A hűtlennek sokszor kos. Ez csak egy megfigyelés, még mindig kevés infó az általánosításhoz.
2016. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként Orbán is ikrek. Egy elfajzott fajtája.
2016. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#4: valahogy ebben a kategóriában mostanában ha olyan kérdéssel találkoztam, amiben az Ikrek csillagjegy említésre került, akkor kivétel nélkül mindig volt egy-két válasz, ami elítélően nyilatkozott- ez alapján merült fel a kérdés bennem.


#5: én sem értem ezt a hozzászólást, remélem csak eltévedtél :D


#6: nem szoktam ezek alapján megítélni az embereket, csak azért ötlött fel bennem, mert én is Ikrek vagyok, és nem érzem magam olyannak, mint amilyen képet a leírások alapján lehet kapni :)


#8: hát, saját magamból kiindulva, remélem azért összehoz majd a sors olyan Ikrek nővel, aki megcáfolja ezeket a tapasztalataidat :)

2016. márc. 16. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!