Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ferfi szűz és nő ikrek Jelleme...

Ferfi szűz és nő ikrek Jellemeznétek ezt a kettőt egybe? HOGY Jó választas-e ősszeillőek-e vagyunk, akar szerelem teren is. Szóval minden.

Figyelt kérdés

2016. márc. 11. 19:14
 1/7 gnoomage ***** válasza:
Akár, bár ha te ilyen cuccokkal hülyéskedsz simán megértem, hogy miért ne jönne össze... Talán ha vele foglalkoznál és nem a hülye horoszkópokkal, meg növesztenél egy kis agyat még össze is jöhet...
2016. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Papi Gonzales ***** válasza:

a szúz férfiről annyit tudok mondani hogy általában férfi!

az ikrek nő pedig ...hát nő...


tapasztalatom szerint jó választás ha hetero kapcsolatot kerestek....

2016. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mar 1eve együtt vagyok barátnőmmel, csak kiváncsiságból kérdeztem rá...
2016. márc. 11. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen párost, de nem lett hosszú távon jó vége. Mindketten okosak, szeretnek olvasni, beszélni. Ám az ikrek nő jó indulattal sem nevezhető háziasnak és ritka nagy heblencs, sőt akaratos is. A szűz férfi pedig ritka finnyás és minden apróságon hisztizik, kritizál. Ez rájuk jellemző, nem garantálom, hogy másokra is igaz.
2016. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szűz férfiak általában zárkózottak, hagyománytisztelőek, az ikrek nők pedig ennek teljes ellentétei, zabolátlanok. Túl sok ellentét, kevés közös vonás. De! Attól, hogy ez általában így van a ti kapcsolatotok simán működhet, minden ember és minden kapcsolat más.

(Egyébként én Ikrek nő vagyok, és személy szerint találtam igazságot abban, hogy a horoszkópom alapján ki illik hozzám és ki nem. A Skorpióval nagyon hamar kifulladt, a Mérleggel viszont nagyon harmonikus. Viszont eszem ágában sem lenne csillagjegy alapján visszautasítani valakit.)

2016. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5-össel 100%-ban egyetértek,szűz férfi vagyok a 2 állításából 2-ben igaza van,bár nem vagyok teljesen hagyománytisztelő,mert általában húsvétkor is csak a rokonokat locsolom meg vers nélkül.Magára a kérdésre nem tudok válaszolni,mert ikrek közül én csak egy gyerekkori lány barátot ismerek,de vele jól meg voltunk mint "barátok". :)
2016. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pro28 válasza:
Igazábol én azt mondanám hogy kit érdekel a horoszkóp ? Szerintem 1 kapcsolatban nem a csillagjegyek fognak dönteni semmiben. ez főbbként abban mutatkozik meg ki milyen személyiséggel rendelkezik és azon alapszik neg hogy meddig maradnak együtt az emberek. De ti már hosszabb idelye együt vagytok szóval ezen nem is kellene agyalnod.
2016. ápr. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!