Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán csillagjegyű nők...

Az oroszlán csillagjegyű nők hogyan kezelik a vitás helyzeteket, ill. hogyan bánnak az "ellenségeikkel"?

Figyelt kérdés
Mint egy arisztokrata, vagy inkább agresszívak?
2016. márc. 26. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Jajj, de sötét vagy.

Minden ember személyisége más. A személyiségjegyeket nem a születési hónap, és nem is a vagyonosság határozza meg. Vagy szerinted...

1)...minden oroszlán csillagjegyű ember tök ugyanúgy gondolkodik/érez?

2)...minden "arisztokrata" tök ugyanúgy gondolkodik/érez?

2016. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én személyszerint inkább agresszívabb vagyok,de csak azokban a helyzetekben amikor tényleg fontos ügyről van szó.
2016. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én ha magamból indulok ki inkább hirtelen haragú vagyok, meg türelmetlen..de mivel nem vagyok haragtartó, ezért nem mondanám, hogy lennének ellenségeim..mindig próbálom a másik szemszögéből is megnézni a dolgokat. És ha nincs igazam akkor bocsánatot is szoktam kérni. De az igaz, hogy ha valaki a büszkeségemben megsért, azt nehezen nyelem le, és akkor lehet néha agresszívnek tűnök.
2016. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy csillagjegyük meghatározza!

Ha ellenségük erősebb, kikerülik, ha azonos erejűek, haverkodnak, ha gyengébbek, lenézik.

Azoknak kell vigyázni, akiket az oroszlánok szeretnek (zebra és társaik), mert azokat felfalják!

Ráadásul köztudott, hogy a nő oroszlánok vadásznak.

2016. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én oroszlán vagyok, de szerintem ez teljesen független a csillagjegytől. De tessék, én így kezelem a vitákat: nekem van igazam. És ha nekem van igazam, akkor neked nagyon kellemetlen, mert nagyon ostobának fogsz tűnni (mert annak is gondollak). Neked van igazad - akkor megráncolom a szemöldököm, és azt mondom, okk.

Ellenségeimet levegőnek nézem. Mondjuk valójában nincsenek is ellenségeim, általában kedvelni szoktak az emberek. Még az ellenségeim is. :D Szórakoztató vagyok, na.

2016. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egy elég csöndes, de vidám természetű oroszlán vagyok. Úgyhogy nem nagyon van ellenségem tudtommal, de nagyon sok ember van, akit ki nem állhatok. Őket egyszerűen igyekszem kerülni. Nem szeretem a nyílt konfliktust, de a lappangó feszülséget se bírom. Ne legyen semmilyen inkább:) Az oroszlánok mindenkivel jóban akarnak lenni, mindenkivel barátkozni akarnak, ha látják h nem megy, akkor lelépnek.

Am szerintem az oroszlán nem egy agresszív jegy.

2016. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

"Az oroszlánok mindenkivel jóban akarnak lenni, mindenkivel barátkozni akarnak,"


Lóf**t. Én nem akarok barátkozni mindenkivel, sőt. Mások akarnak inkább barátkozni velem. Mondtam én, hogy semmi köze ennek a csillagjegyekhez.

2016. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan környezetben nőttél fel... az sokat számít (nyilván többet, mint az asztrológia:D)

Amúgy is figyelembe kell venni a többi bolygó állását is.

A tipikus oroszlánok barátságosak, kedvesek.

2016. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj... Én is kedves, barátságos ember vagyok. De az hol egyenlő azzal, hogy az oroszlán csillagjegyű emberek MINDENKIVEL barátkozni akarnak? Ezt nem értettem soha az asztrológiában.. Általánosít, mintha ismerné az adott személyt. Hülyeség..
2016. márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az asztrológia nem embereket, hanem típusokat jellemez. Lehet, hogy valaki oroszlán jegyben született, de attól még nem tipikus oroszlán, mert más jegyek dominánsabbak benne. Mint mondtam, a tipikus oroszlánok, mint én is, alapvetően barátságosak.
2016. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!