Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nő oroszlán ffi? Mit...

Bak nő oroszlán ffi? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 02:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt hanyagolhatjátok,hogy az oroszlán megeszi a bakot reggelire és hasonlókat:)
2016. márc. 15. 02:55
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Semmit, ez semmit nem mond az az illető személyiségéről, hozzáállásáról, érettségéről, érdeklődési köréről, stb.

Ha pedig normális kapcsolatot akarsz, ami működik is, akkor ne ilyen hiperfelszínes kamuk alapján szelektálj.

2016. márc. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig az olyan aranyos kedves kérdező:)

Tök romantikus és vad.

2016. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 death42 ***** válasza:
Ha így folytatod sosem lesz fifid.
2016. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piriiiii ***** válasza:

Tényleg aranyos. :D

Amúgy én bak nő vagyok, sok oroszlán ismerősöm van (még eggyel sem jártam mondjuk), tesóm is oroszlán, nagyok a különbségek. Ha már fontosnak tekinted a horoszkópot ilyen téren, szerintem óvatos kezdj ilyen kapcsolatba. Érdemes belekezdeni, mert nem csak a csillagjegy határoz meg egy embert. Még a horoszkópok belül is vannak más tényezők (pl aszcendens), na és azon kívül még mennyi minden, ami a legtöbb ember szerint a "valós". Szóval lehet, hogy egyikőtökben sem dominálnak a jegyek és tök jól kijöttök. Vagy épp azért jöttök ki, mert dominálnak. De ha nem így van... akkor ihaj. Tényleg megesz az oroszlán.

2016. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 death42 ***** válasza:

Az asztrológiának/horoszkópnak semmi köze, hogy neked milyen személyiséged van jelenleg.

Bővebben: [link]

Bak és oroszlán csillagjegy semmit sem jelent, max egy besorolást. Semmi különleges. Ha jól tudom az ilyen gondolkodásnak semmi köze az objektív szemlélethoz se a logikus gondolkodáshoz, inkább maradi érzemek babonák vezérlik, mintsem épész gondolkodás. Aranyos? Hát nem. Egy cseppet sem! Nekem ilyenkor inkább a banyák jutnak eszembe rólad. :P

2016. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy minimum tedd hozzá az aszcendest is, különben csak hülyeségek érkeznek válaszként, pont olyanok, mint amilyet nem szeretnél kapni.


Az oroszlán férfi hivalkodó, irányító, büszke. nem viseli el a bak nő precízségét, amit kötekedésként értékel, a bak nő pedig fantáziátlan, nem értékeli az oroszlán egyik legfőbb tulajdonságát, a változatos, kalandos életet.


Rövid távon, kaland szintjén sem érdemes belekezdeni, mert nagyon csúnya összeveszés lesz a vége.

Persze ha többet írnál, lehet kiderülne, hogy árnyaltabb a helyzet.

2016. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Bak nőként 11 éve élek együtt egy oroszlán férfival. Nem könnyű, de szerencsére mindkettőnkben dominálnak más jegyek is bőven, mint a jegyünkre jellemző tulajdonságok :)

Páromnak amúgy bak az aszcendense, nekem pedig több oroszlán "beütésem" is van, talán ez is számít, nem tudom.


Volt egy barátnőm amúgy, aki oroszlán nőként csakis ikrek férfival akart kezdeni és mindenki mást lekoptatott, mert szerinte csak ez a 2 jegy illik össze. Idén 36 éves és még szingli...

2016. márc. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egyszer a férjemet megkérdezte egy hölgy: "Én vízöntő vagyok. És Ön?" "Én meg hóhányó!"- hangzott a férjem válasza.

Annyit tudni kell, hogy a férjem - akivel 35 éve élünk a legnagyobb boldogságban - allergiás a horoszkópra. Az a fontos, hogy sokat beszélgessenek a párok egymással, hogy minél jobban megismerhessék a másikat, annak jellemét, s ne a mások által leírt szentenciákra alapozzák a (leendő) párkapcsolatukat!

2016. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amíg a bak nem akar összefogni egy nyuszikával, hogy megegyék az oroszlánt addig nincs baj. Egyébként csak az idő adhat igaz választ.
2016. márc. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!