Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hűtlen Halak? Tapasztalat?

Hűtlen Halak? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom, hogy a Halak csillagjegyűek gyakran csalják a párjukat. Én ezt eddig a Skorpióknál tapasztaltam (sajnos gyakorlatban is).

2016. márc. 29. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Az én környezetemben sem a halak, sem a skorpiók nem megcsalós típusok és szerintem ezt nem is lehet csillagjegyekre ráhúzni, én pl. vízöntő vagyok, ismerek olyan vízöntőt aki megcsalós és olyat is aki egyáltalán nem.
2016. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
a Halakra pont nem ez jellemző általában... de nem kell ezekből messzemenő következtetéseket levonni
2016. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2016. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy nekem hal de ha lenne 1 barátnőm nyilván nem csalnám meg..
2016. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Senkinek nem tűnt még fel, hogy 2016-ot írunk? És senkinek nem tűnt még fel, hogy a világvégékből, amelyeket ugyebár szintén az asztrológusok szoktak kiszámolni, még egyetlen egy sem jött be? Pedig 1525 februárja óta szinte minden évre beígértek egyet. Na most, ha egy ekkora horderejű eseményt nem tudnak kiszámolni, akkor el kéne hinnünk, amit rólunk mondanak?
2016. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
2016. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem sajnos vannak tapasztalataim :(

A mexikói kardfarkú halaim pl. megszöktek tőlem egyik éjszaka,pedig mindent megkaptak tőlem...

Undorítóak.

2016. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sajnos nagyon hűtlenek a Halak férfiak, több esetben láttam ezt másoknál is.
2016. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
60%
Halak csillagjegyű nő vagyok, magamból kiindulva nem mondanám, hogy hűtlen ez a jegy, sőt! Több Halak ismerősöm is van és ők is hűek.. Viszont a Skorpiókkal nekem is van tapasztalatom és ugyan nem jó...
2016. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Igen azok. Játsszák, hogy nem, de aztán annyi, lépnek és hazudnak.


Persze az is előfordul, hogy nem megcsalnak, hanem örök szerelmet ígérnek, de amit feltűnik egy alany, akire leválthatnak, már lépnek is tovább. Minden gondolkozás, minden előjel nélkül. Este még imádott, reggel szakít. Szereti váltogatni a partnereit, és ilyen hazug, alantas módon.

Aki nem szakít, hanem párhuzamosan csal valakivel, az a gyávább fajta, vagy épp még fiatalabb...

2016. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!