Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő halak férfi tapaszt...

Vízöntő nő halak férfi tapasztalat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Valamelyik kóros naivitásban és hiszékenységben szenved. Gondolom a nő.
2015. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Az a tapasztalat, hogy az asztrológia nem csak ennyiből áll.
2015. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én bizonytalan, ő helyettem is magabiztos.

Én érzékeny, ő érzéketlen - igen, sok a sértődés...

Én problémázok, ő mindent leegyszerűsít.

Én kitartok a saját véleményemnél, ő kitart a sajátjánál - alig bírjuk meggyőzni egymást bármiről is.

Én nem bírom megérteni, hogy mit miért csinál, ő nem bírja megérteni, hogy én mit miért csinálok.

Ő a támaszom, felvidít és türelmes velem, én pedig az ő támasza, segítem mindenben és támogatom.

Nagyon szeretem és hiszem, hogy ő az a férfi, aki boldoggá tud tenni, akivel kiegészítjük egymást a kisebb ellentmondások és súrlódások ellenére is. :)


Vízöntő nő :)

2015. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ritkán látom ezt a párosítást. Azt hiszem,hogy a Halak pasinak inkább az érzelmesebb,de szerényebb nők jönnek be hosszú távon. Azt láttam még, hogy a Halak pasi hantás szövegeire a Vízöntő eléggé fogékony, hiszékeny, ebből is adódnak bonyodalmak, de ugyanakkor a Vízöntő sokszor szeret bizonyítani is. Érdekes.
2015. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A halak nem érzéketlen. Nagyon is mély érzésű, csak nehezére esik neki kimutatni. Ebben kezet foghat a vízöntővel.
2015. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Atti60 válasza:
Válás.
2015. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves 5.! Nem általánosságban jelentettem ki, hogy érzéketlen, hanem csak a saját helyzetünkről beszéltem. :)

És természetesen itt sem úgy gondoltam, hogy bármi történjen is, maximálisan érzéketlen minden helyzetben, hanem hogy az átlaghoz képest nagyon sok helyzetben az.

Én viszont vízöntőként nagyon érzékeny vagyok, sokszor indokolatlan mértékben is.


3. voltam :)

2015. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

A hal vízben élő állat, ha egy vízöntő kiönti az akváriumból a vizet, a hal megnyekken.

Ha a vízöntő friss vizet önt az akváriumba, akkor örülni fog a hal.

2015. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!