Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy skorpióval élni?

Milyen egy skorpióval élni?

Figyelt kérdés
Ikrek férfi vagyok a barátnőm pedig skorpió. Lassan 3 éve vagyunk együtt, és már régebben beszéltünk össze költözésről. Szegénynek már az agyára megy, hogy mostanában mindig ő hív engem telefonon, mert én nem hívom őt. Azért csinálom, mert eldöntöttem, hogy pár nap múlva megkérem a kezét, ha csak nem ordítja le a fejemet amiért nem hívom :D Sokáig gondolkoztam, mire eljutottam erre a döntésre, de múlt évben amúgy is folyton arról beszélt, hogy nagyon szeretne velem lakni. Azt viszont nem tudja, hogy borzasztóan hiszek a horoszkópban, lehet ha megtudná idiótának tartana. Mégis ezt meg kell kérdeznem, mielőtt bele mennék egy ilyen nagy döntésbe. Kíváncsi lennék milyen egy skorpióval élni a munka mellett, milyen házakat szeretnek, mit várnak el a párjuktól a háztartásban? Ja, és hogy hetente mennyi együttlétre lehet számítani a munka mellett? Valakinek tapasztalatok? Milyen velük lakni?

2016. jan. 10. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
En skorpio vagyok szoval magambol fogok kiindulni.. Feltekeny vagyok,akaratos,a szabadsagot meg kell nekem adni.Azon kivul szeretem ugy rendezgetni a hazamat, ahogy nekem tetszik. Szoval fenekestul fel fogja forgatni az eletedet, viszont nem hinnem hogy meg fogod banni:)
2016. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Skorpióhoz csak alkalmazkodni lehet, ő nem fog senkihez sem alkalmazkodni.Drámai jelenetek, szerelmes kibékülések jellemzik.Ő megfog téged vas marokkal, a szabadságodnak annyi lesz.Észre sem veszed, amint jönnek a gyermekek,( sok mert ő telhetetlen,) másodlagos leszel a nejed számára.Tudom miért olyan vonzó számodra, mert a te bizonytalanságodat az ó határozottsága pótolja.Ha neked jó az, hogy örökké az ellenőrzése alatt tartson és féltékenykedjen és kutakodjon utánnad.Neki meg bármit szabad.Megszegi a szabályokat.Én még várnék a lánykéréssel.Egy ismerősömnek volt egy Skorpió lány barátnője.Tudod mit akart? A fiú ne nyissa ki a fodrászatát aznap, csak vele szerelmeskedjen.Természetesen a bejelentkezett vendégeké volt a győzelem.Így lelépett sértődötten a barátnője.Mondom, hogy a szabályokat szereti felrúgni.Texteld le te is a barátnődet.Kezdjél el valamit megtiltani neki.A házasság szentségét is képes megszegni.
2016. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát vigyázz, mert megcsíphet, jobb, ha nem símogatod és vagy vele 1 légtérben. Amúgy csöndes jószág, ideállis díszállat, etetni kell mert a territóriumában nem tud vadászni mert az neki túl kicsi ahhoz.
2016. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól gondolkodsz!

Azért nem hívod, mert ha ő sem hív, megkéred kezét.

No és ezt mennyi ideig gondolod?

Kérjed meg kezét mihamarabb, hiszen a férfi a házasságkötés után tudja meg, mi az igazi boldogság.

.

Sajnos, akkor már későn...!

2016. jan. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha meghatározna valakinek a személyiségét az, hogy az év melyik szakában született... Nem a nevelés és a gének...
2016. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kim Bo Mao válasza:

Tényleg nem az számít ki milyen horoszkópú, de érdekes, hogy mégis az alap jellemzők általában igazak. :)

Én is skorpió lány vagyok, és több, mint 4 éve élek együtt a barátommal. Tény, hogy szeretem a dolgaimat az irányításom/felügyeletem alatt tartani (mert biztonság érzetet ad). Érzem magamon, hogy könnyen féltékenységbe esek, de csakha van miért (és itt nem az számít, hogy neked tetszik-e más, hanem már az is, ha másnak tetszel), mert egy skorpió elég hamar kiismeri az embereket, mivel nehezebben nyílik meg-védi magát a titkait-emiatt éberebben figyeli az emberek viselkedéseit tetteit. Rossz emlékeket nem felejt el.

Amúgy elég ingadozó a hangulatom-ok nélküli depresszió/vidámság/düh-, de ezt is egyre jobban tudom kezelni (meditálok). Azt egyébként én sem szeretem, ha nem hív fel a párom, és ha rosszabb kedvemben vagyok akkor bizony elkezdek rossz dolgokra gondolni, és ilyenkor beindul a gépezet és csak az szokott segíteni, amikor hazajön és elmondom a félelmeimet. A párom ismer, tudja, hogy szeretem, és nem vagyunk/nem is akarunk összeházasodni (nem hiszünk ebben az intézményben), de megmondtam neki az elején vagy őszintén mindent megbeszélni, titkok nélkül, teljes bizalom, vagy semmi. Inkább mondja el, ha megtetszik neki esetleg valaki, minthogy megcsaljon...

A skorpiók nem bírják a hazudozást ("inkább a fájdalmas igazság). A birtoklási vágyunkat is lehet kezelni, csak le kell ülni megbeszélni mint 2 felnőtt ember, és nem a másikon kitölteni a düht stb.-t.

Az együttlétnél az fontos, hogy ne egy "menetrend" szerint legyen-gondolok itt a szexre-, mert az dögunalmas.A háztartásbeli kérdés szerintem eléggé neveltetés kérdése. Az a lényeg, semmit nem szabad erőltetni, elvárni, vagy ha vannak elvárásaid akkor azt még a lánykérés előtt tisztáznod kell.

2016. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nagy butaság lenne az itteni válaszok alapján dönteni, mert a skorpiók sem egyformák, az aszcendens és rengeteg más dolog is számít a személyiségben, és a barátnődet te ismered! Ne hagyd, hogy idegenek véleménye befolyásoljon!

Skorpió lányként viszont mondanék pár dolgot. Nehéz velünk együtt élni, valóban, de eddig minden barátom azt mondta, hogy megéri! Nehéz eset vagyunk, gyakran negatív értelemben, de többször rejt pozitív dolgokat. Nem fogsz unatkozni, abban biztos lehetsz, de ez nem feltétlenül rossz, sőt!

2016. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!