Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Más is úgy érzi hogy bizonyos...

Más is úgy érzi hogy bizonyos csillagjegyekben született emberek túl vannak misztifikálva? Pl. skorpió, bika, oroszlán

Figyelt kérdés
Még azt is gyakran hallom, hogy aki pl. rák, az egyből hozzáteszi, hogy de skorpió az ascendense, és akkor már bátran kihúzza magát.

2016. ápr. 6. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miben vannak túlmisztifikálva?

Nem, nem érzem. Minden jegynek vannak erősségei, meg gyengéi is.

Mi bajod az oroszlánnal például?

2016. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy az egész asztrológia túl van misztifikálva. :)
2016. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
A bika nincs is túlmisztifikálva....a másik kettő talán,főleg a skorpió.
2016. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy a második is írja, ez az egész asztrológiára igaz. Mivel minden jegyhez kitaláltak pozitív és negatív tulajdonságokat, akik csak vakon útálkozni (vagy dícsérni) akarnak, azok úgyis tudnak mire mutogatni minden csillagjegy kapcsán. Még akkor is ha a gyakorlatban semmi sem támasztja alá az elképzelést.
2016. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A skorpió miben van túlmisztifikálva? Olvastam pár leírást magamról, semmi különös, többségében illenek rám a tulajdonságok.

Mi nem tetszik rajta?

2016. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Magad sem tudod megmagyarázni, csak kötekedés volt, vagy nem akarsz válaszolni?
2016. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem kell ettől idegesnek lenni, nem személyeskedtem, csak azt írtam le amit általánosságban tapasztaltam.Semmi gondom a skorpiókkal ,több barátom is ilyen jegyű, bika barátom is van, oroszlánnal meg nincs sok tapasztalatom. Én arról írtam, hogy kismamák drukkolnak jegyhatárom ezeknek a jegyeknek, és felnőttként is láttam sok büszke embert, aki pl. a skorpióságára volt büszke , vagy az olyan ascendensére.
2016. ápr. 9. 13:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Viszont egyszer szíven csapott amikor egy évfolyamtársamtól hallottam,hogy neki nem kell lelki nyavalyás , nyekergő halak gyerek majd, mert azzal csak a baj van.
2016. ápr. 9. 13:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Bizonyára olyan tulajdonságokkal bírnak ezek a jegyek, amik az adott személynek szimpatikusak. Adott tulajdonságok meg esetleg több embernek szimpatikusak. Ettől még nem lesz túlmisztifikálva. Szerintem.


(A halak ismerőseimmel kapcsolatban pont az a tapasztalatom, amit leírtál. Pedig állítólag a víz jegyűekkel jól kijövök...)

2016. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Ikrek nő vagyok, na azokat mindenki utálja az interneten (való életben nem tapasztaltam ilyet).

Szerintem amúgy a csillagjegy-leírások arra jók, hogy adnak egy támpontot ahhoz, hogy jobban megértsük egymást és önmagunkat, nem pedig arra, hogy bekategorizáljuk az embereket.

2016. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!