Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki nagyon hisz a bizonyos holdállásokban, és ért is hozzá, hogy mikor mit kell csinálni, és akitől privátban tanácsot kérhetek? Illetve olyan aki hisz és használja is a vonzás törvényeit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 18:01
 1/4 Papi Gonzales ***** válasza:
31%
szerintem próbálj a valóságban maradni....sokkal szebb életed lesz!
2016. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Én értek hozzá! Holdállástól függően hat rád a Hold ahogy az ablakon bevilágít, nagyon fontos hogy háttal feküdj ilyenkor az ablaknak, különben az arcodba világít. A vonzás törvényét pedig már régen bizonyították, a gravitációt ma már senki nem kérdőjelezi meg!
2016. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Jajaj, ezekkel a dolgokkal csak nagyon óvatosan!! Ha a Holdat más szögből világítja meg a Nap, akkor bármi bekövetkezhet. Bármi!!
2016. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb holdnaptár jelzi, hogy melyik napon milyen hétköznapi tevékenység lesz sikeresebb vagy nem. Van olyan naptár is, ami a holdszüneteket mutatja, olyankor legjobb semmi fontosat sem csinálni, pl. ne menj állásinterjúra, ne köss szerződést, ne vásárolj nagy értékű dolgot, ne házasodj, stb.

Igazából nem tudom, mit szeretnél csinálni. Bár engem a vonzás törvényei hidegen hagynak.

2016. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!