Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek feltűnt már hogy a...

Nektek feltűnt már hogy a mérleg nők nagyon szeretnek hazudozni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 08:32
 1/8 A kérdező kommentje:
*Nektek is
2016. ápr. 11. 08:33
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Az a baj nem tudom a környezetemben lévő nőkről, hogy melyik mérleg és melyik nem.
2016. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tűnt fel, hogy minden ember nagyon szeret hazudozni.
2016. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a párom mérleg, és egyáltalán nem hazudozós. Ismertem rajta kívül még egy mérleg nőt, és - bár annyira nem mélyült el a kapcsolat - ő sem tűnt notórikus füllentősnek.

Inkább azt vettem rajtuk észre, hogy nem szeretnek hazudni, nem is igazán tudnak jól.

2016. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Valahol pont azt olvastam, hogy az igazmondást "kaptâk ajándèkba"
2016. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pro28 válasza:
100%
Na én azt mondom neked hogy a csillagjegyek nem határozzák meg hogy ki szeressen hazudni. Inkább személyiség függő ez az egész dolog. A hazugságok oka rengeteg dolog lehet. Szimplán megszokás, aggódás, félelem, stb millió 1 dolgot lehetne sorolni miért hazudnak az emberek.
2016. ápr. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mérleg bátyám csak hazudni tud

Mérleg anyósom pedig nem az a fajta nagyon jó asszony

2016. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mérleg az anyám, mérleg a nevelőapám és én is mérleg vagyok, így a magamon és rajtuk észrevett dolgokat leírhatom neked röviden és tömören.

Igen, vannak helyzetek, mikor hazudunk, de akkor - én legalábbis - azért, hogy a lehetséges gondokat, konfliktusokat elkerüljük. Általában nem is konkrétan hazudunk, nem annyora ferdítjük teljesen hamissá az igazságot, csupán bizonyos részein javítunk/valamennyit változtatunk, de azt olyan mértékben, hogy az igazságra mégse legyen túlzottan hatással, csak... "Megszépítjük". Legalábbis mi itthon így csináljuk. :D

18L

2016. ápr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!