Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Undorodom a zöldségektől....

Gattini kérdése:

Undorodom a zöldségektől. Hirtelen felszedtem jó pár kilót. A mérleg szerint 100 kiló vagyok a magasságom 163. Szeretnék visszafogyni 70 kilóra van olyan aki ajánl nekem valakit? Vagy ismer olyan étrendet amivel fogyok de nem zöldségekből áll?

Figyelt kérdés

#nem eszem zöldséget
2013. okt. 9. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a rost nagyon fontos.

Inkább életmód váltás kéne neked. Kenyér helyett extrudált kenyér, ami viszonylag gazdabb rostban, piros gyümölcs (eper, málna) fagyasztott. Persze mértékkel. Napi 4-5 liter víz. Rizsből barna, krumpli és társai kilőve. Fehér húsok, szárnyas és hal.

Meg mozgás. Én 103kg ról. lejöttem egy hónap (heti 3x1.5 óra edzéssel) 95kg-ra.

Mozgás nélkül nem ér semmit a diéta.

30 kg leadni normálisan 1.5-2 év alatt tudsz. Ha gyorsabban fogysz a bőröd tönkre mehet, meg a tested is.

Ja cukor üdítő, dobozos gyümölcslé meg a többi cukros cucc nincs többé.

Amúgy ha szertnél változatosan étkezni vannak cégek, akik fogyis kajákkal foglalkoznak, elég nagy kínálat van és egész napra meg van a kaja. Nem reklám, de pl. Norbinak vannak elég jó heti menüjei, reggelivel vacsival együtt.

Mondjuk nagy lakomákra ne számíts, viszont ott lehet mindenfélét enni kis adagban.

De ha gogglet használod vannak fönt receptek és ételötletek is.

2013. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Ha felnőtt ember vagy,akkor csak megtudod magyarázni magadnak mi a jó neked. Sajnos a jó diéta semmiképp nem megy zöldségek nélkül.
2013. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!