Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit csináljak, ha a skorpió...

Mit csináljak, ha a skorpió ex barátnőm nem hagy békén? Ikrek vagyok.

Figyelt kérdés
Az ex barátnőm teljesen rám tapadt, régebben ő szakított velem. Úgy történt, hogy az nap reggel találkoztunk, tök jól elvoltunk egész nap aztán meg arra értem haza, hogy azzal várt a telefonom, hogy szakít velem. Fél éve volt ez, és most elkezdtünk megint beszélgetni. Azzal indult, hogy ő ezt irta: "sajnálom a multkorit " én meg megbocsájtottam nekem. Más nap úgy éreztem, hogy még mindig érzek iránta valamit. Tudom, mert szerettem, hogy titokzatos, meg mindneét szerettem. Az a tipikus skorpiós jellem volt. Aztán másnap megváltozott a véleményem. Átgondoltam, hogy nem akarok megint úgy járni, ahogy régebben, hogy váratlanul szakít velem. Amikor ott voltam nem kellettem neki, amikor nem vagyok ott, akkor meg igen. Amikor vele voltam alig valaszolt mindenre 1 szot irt kb. most meg egesz regenyeket ir nekem, hogy ha nem irok vissza 2 percen belul. Kesz katasztrofa..talan meg erzek valamit iranta, de ugy erzem, hogy bekeritett. Nem akarok megint bele esni a csapdajaba. Rengeteget szenvedtem mar a szakitas utan, most meg megint ram tapadt. Probalok uralkodni az erzeseimen, de ha ezt igy folytatja, nem fog menni. Mit tegyek szerintetek? Erdemes megint ossze jonni vele vagy inkabb hagyjam? ( Azt tudom, hogy mindig fontos lesz nekem )

2016. ápr. 11. 18:56
 1/4 anonim válasza:
A leírtak alapján azt mondanám, hogy nem érdemes, de mi nem tudhatjuk, hogy te mit érzel.
2016. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám elviselni a féltékenységét.De nem dönthetek helyetted.

Bak//

2016. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menekülj szerintem.
2016. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jatszmazik veled, ne engedj neki. Az mindegy hogy skorpio-e (az aszcendens nelkul meg plane nem er semmit hogy ki micsoda), ezt minden no/pasi jatszhatja. Ne engedj az erzeseidnek, ha jot akarsz magadnak. Sajat tapasztalaton tanultam meg es sokba kerult.
2016. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!