Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók. Milyenek vagytok...

Skorpiók. Milyenek vagytok amikor "halálosan" szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Olyan, mintha szíven szúrnám magamat a tüskémmel.
2016. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mint most.

16 évesen ismertem meg a páromat, 18 évesen házasodtunk, és közeleg a 30-dik házassági évfordulónk.

2016. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszek a szerelemben.
2016. ápr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Mintha a szívem kiakarna robbani a helyéről....
2016. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Én inkább csak feldobott és lelkes vagyok. "Halálosan" azt nem mondanám, nem vagyok ez a végletes típus.
2016. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
barmit megtennek a masikert, mindig vele akarunk lenni , mindig ra gondolunk , aggodunk nagyon hogy elveszitjuk. legtobbszor ezt neki nem mutatjuk, soot legtobbszor az ellenkezojet.
2016. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mivel skorpió vagyok.(fiú)-bátran kijelenthetem hogy ha egyszer beleszeretek valakibe és minél több ideje próbálom meghódítani annál nagyobb a tűz bennem/de esetenként annál kevesebb...Meghalnék a kiválasztottamért.
2016. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
76%
Szia, én rózsaszín ködben vagyok olyankor. Nem tudok semmi egyebet csinálni, csak rá gondolni. Belázasodok. Ver a szívem ezerrel. Mindent háttérbe helyezek miatta. Sajnos az egész életemet. Iszonyatosan féltékeny vagyok. Érzékeny vagyok és sebezhető. Keveset beszélek mert nem tudom szavakba önteni amit érzek. Cdak mosolygok és bámulom a nagy Őt. Remeg a gyomrom. Az autók simán elüthetnének az utcán, annyira nem a valóságban járok.
2019. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!