Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Skorpió...

Mit gondoltok a Skorpió csillagjegyű emberekről? Milyen tapasztalataitok vannak velük? Melyik jeggyel hogy jönnek ki? Nem vagyok asztrológiahívő, de ellenzője sem. Csak érdekel.

Figyelt kérdés
Trollok válaszait is szívesen elfogadom, van, hogy jókat nevetek rajtuk, de a szarokat élből lepontozom, jelentem. ;)

2014. szept. 21. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Napjegy, holdjegy, aszcendens és egyéb anyámkínyja? Hogy akarsz te így többet tudni a hókuszpókuszról?
2014. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Napfonat ***** válasza:

Ex-feleség volt! Nekem skorpió az aszcendensem is, neki pedig az volt, ami az én horoszkópom!

A legnagyobb szerelem volt 9 évig, amíg meg nem született a gyerek! Aztán 3 év horror, majd válás!

2014. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi volt a horror oka? O.o
2014. szept. 21. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek a horoszkópban, de apám skorpió. Visszahúzódó, csendes ember. Az a fajta, aki bár soha nem járt egyetemre, de nagyon művelt és olvasott. A fizikai munkához is ért, bármit megcsinál, iszonyat szorgalmas. Ellenben nem valami talpraesett, feledékeny, szétszórt, álmodozó, naiv. Bár van jó pár régi barátja, és alapvetően hiányzik belőle a gonoszkodásra való hajlam, de antiszociális, szóval nem jön ki túl jól a legtöbb emberrel. Igazából neki csak egy könyv kell meg egy üveg bor és elvan. Csak kevés ideje van szórakozni, mert folyton csinál magának valami munkát.
2014. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. :)
2014. szept. 21. 22:33
 6/8 Napfonat ***** válasza:
Az, hogy onnantól a dolgok már nem a megszokott vágányban mentek tovább, és többszörösen belém döfte a fullánkját! :(
2014. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:/
2014. szept. 21. 23:29
 8/8 anonim válasza:
91%
nálunk a szinte az egész család skorpió, öljük egymást napi 24-be! :D
2014. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!