Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfinak miért van...

Nyilas férfinak miért van szüksége párkapcsolatokra, ha rövid időn belül úgyis megondolja magát?

Figyelt kérdés
Köszönöm a komoly válaszokat.

2016. ápr. 14. 10:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Nyilas vagyok 23L régen enis ilyen voltam egy darabig el voltam aztán szabadság kellett es újdonság a semmiből hirtelen jött egy érzés h elég megfulladok

Tudom pasik válaszát város de nyilas az nyilas

Apu es anyu is nyilas es semmi gond nem volt köztük állításuk szerint :) en sem láttam soha nagy gondokat csak általános jellegű kis viták de ilyesmi nem

Szerintem minden nyilas életében jön valaki aki mellett eltompul majd elmúlik ez az érzés mindegy milyen erős volt !!!:) nekem 9 hónapja egyre jobban múlik az érzés a párom mellett

2016. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
En nyilas vagyok, es a parkapcsolat azert kell mert tarsas leny vagyok. Nem arrol van szo, hogy meggondolom magam, csak megunok vagy kiszeretek emberekbol, esetleg masba szeretek bele es akkor elhagyom az illetot.
2016. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Talán mert nem párkapcsolatra van szüksége, hanem egy komoly nőre, egy megbízható hűséges társra, akit szerethet és aki nem számító, nem holmi érdekből van vele...

Egy nyilas az igazit keresi, és ha látja, hogy a másik csak kihasználja vagy éppen kiderül, hogy teljesen más az illető, mint aminek kezdetben mutatta magát, akkor nem fog vele maradni, mert tudja, hogy semmi jó nem sül ki az egészből, abból nem lesz igazi kapcsolat, család, gyerekek, stb, akkor meg minek húzni hónapokig vagy évekig egy fals ismeretséget...


Legyél őszinte, ne játszmázz, és ha úgy tetszel annak a nyilasnak, akkor nem fog elhagyni. Ha átvered, ha számító vagy, akkor kár a gőzért.

2016. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
En ilyesmit nem csak nyilasoktol latok. Edes mindegy mi a csillagjegye. ..ha a szemelyisege nyilas de amugy ikrek az csak azt jelenti h emberbol van es erezhet igy barki!:)
2016. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Qittyke válasza:
Nyilas vagyok. Fiatal koromban sok kapcsolatom volt, és többnyire mindnek én vetettem véget, elég rövid idő alatt. És, hogy miért? A kiábrándulás miatt. Mert előbukkantak a hibák, amiket nem akartam elviselni, és inkább szakítottam. Ez nem azt jelenti, hogy nem vagyunk képesek komoly kapcsolatra, csak olyan ember hibáit vagyunk képesek elviselni, akik szerintünk méltóak rá. Megjegyzem, a párommal már a nyolcadik évet tapossuk. :)
2016. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha tiszteletben tartja a szabadságvágyamat (és ez nem azt jelenti, hogy megcsalnám, de időnként egyedül kell lennem, időnként egyedül mászkálok, időnként nélküle megyek valahová, stb.), akkor semmi bajom azzal, hogy párkapcsolatban élek. A "hová mész, mikor jössz" kérdések viszont kiidegelnek. Nyilas nő vagyok, páromnak az aszcendense nyilas, bár nem nagyon hiszünk ezekben a dolgokban.
2016. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha a nyilas rövid időn belül meggondolja magát, akkor ott az van, hogy kibújt a szög a zsákból. Az aktuális párja nem az, akinek hitte, teljesen más akár a személyisége, akár a szokásai, akár az értékrendje, mint amit addig látott belőle... És ez a más nem tetszik neki. Ha a társa önmagát adta volna az elejétől fogva, akkor a nyilas biztosra mehetett volna, azaz vagy nem is létesít vele kapcsolatot, vagy ha igen, mert bejön neki, akkor vele is marad és nem gondolja meg magát.


Szóval a kérdés butaság. Van szüksége párkapcsolatra, csak éppen játszmákra, átverésekre, simlizésekre és érdekemberekre nincs szüksége, ennyi.

2016. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17-es, köszönöm válaszodat. Egy ember természete sokrétű, másképp viselkedik pozitív és negatív helyzetekben is, erre fel kell készülnie akár a Nyilasnak is, nem lehet enbnyire felszínesen megítélni senkit, mint ahogyan az ő teszi. Ugyanakkor vannak neki is olyan viselkedés típusai, amikre sokszor nem számít az ember, csak úgy látszik ezt egyelőre senki nem mondta ott neki helyben, hanem csak csendben véleményeztek róla az emberek.
2016. júl. 5. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!