Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az normális, hogy csak a...

Az normális, hogy csak a skorpió csillagjegyű emberekre bukom?

Figyelt kérdés
Sok kapcsolatom volt már, de egyikben se voltam igazán szerelmes, nem nagyon vonzódtam a másikhoz. Viszont a skorpiók valahogy mindig másak voltak. Tudom, most azt fogjátok írni,hogy ez hülyeség meg, hogy ne higyjek a horoszkópnak, de ők valahogy tényleg mások. Én pl. valahogy mindig rájövök, hogy ki a skorpió. Ki szűröm őket mintha lenne valami fura képességem :D A holdjegyem nekem is skorpió talán ezért találom őket vonzóbbnak, mint a többi jegyet :D Jobban lehet velük beszélgetni, lassú lépésben haladnak, meg nem sietik el az összes kapcsolatot ahogy a többi fiú..Én így vettem észre. Szerintetek ez beteges? Nagyon vonzódom hozzájuk.

2016. máj. 9. 20:37
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem a legutóbbi barátaim skorpiók voltak. (Én bak vagyok) és nekem is imponált, hogy az elején hagy időt, nincs kényszer, nem érzem azt, mint a többi pasinál, hogy "arra" megy, még ha nyilván arra is..

Figyelmesek, és mélyen éreznek. Nekem nem volt soha olyan vitám, veszekedésem ami jellemezné őket, mindig meg tudtunk beszélni mindent értelmesen (Ez szerintem IQ kérdése is..). Pozitív volt még az, hogy olyanok voltak, mintha lenne egy másik, zárt világ bennük. Valami titokzatos megmagyarázhatatlan.

És bár nem hiszem, hogy egy horoszkóp meghatározza az embert, hiszen akkor csak 12 típus létezne, de az ágyban.. szinte ugyanolyan volt a két pasi. Én akkor ütköztem ezen meg először, hogy lehet ebben a horoszkóposdiban valami...

2016. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
100%
Csak magamat megértve tudom Neked írni, hogy a Skorpió típusú emberek nagyon értelmesek, ezért logikai és gyakorlati vonalon nagyon erősek, és az átlag embereket kiegészítik, tudásukkal segítik a barátaikat, erős egyéniségek, igazság keresők, nem megalkuvók, jó humorúak,jó társassági lények, nagy önkifejező képességük van,igaz, sokszor csípnek a kritikájukkal, de még akkor is meg kell tartani velük a jó kapcsolatot.Engem teljesen kiegészítenek a nagy tájékozottságukkal, a realitásukkal,mert én idealista vagyok, így a kritikájukat is elviselem, még ha lelkileg zavar is.A barátságuk nagyon fontos nekem, ki tudok tartani mellettük, ha sokan elmenekülnek tőlük éles véleményük miatt, de mivel egyenesek, őszinték, én est nagyra értékelem.Azt kell megvizsgálnod, hogy számodra mit jelent ez az erős jegy, viccből azt szoktuk rájuk mondani: ezeket úgy kell agyonütni, mert erősek,szívósak,másznak a meredek hegyen, soha nem esnek le
2016. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
végre valaki, aki értékeli az őszinteséget! :D engem non stop lebunkóznak emiatt. hát hiába, az igazság fáj! inkább vagyok "bunkó", minthogy a képükbe hazudjak. :D
2016. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!