Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűznő skorpió aszcendenssel?...

Szűznő skorpió aszcendenssel? Milyenek kellene lennem? Normális válaszokat kérek, humor heroldok kíméljenek!

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 21:28
 1/10 anonim válasza:
52%

Paladin férfi 80-as levellel!

Nekem milyennek kellene lennem?

2010. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
190-es kékszemű nagymellűnek.
2010. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
okosabbnak.
2010. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
háromszíkű bugyutáni geretlógónak.
2010. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
gálvölgyi jánososnak.
2010. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nekem kellene okosabbnak lennem, de neked se ártana egy kicsivel több intelligencia ..."Humord Heroldok kíméljenek"..elmagyarázzam mit jelent??
2010. máj. 21. 19:34
 7/10 A kérdező kommentje:

ez a többi unatkozó pont portyázóra is vonatkozik..mert ez az oldal elvileg arról szól, hogy vki kérdez vmit és aztán olyanok válaszolnak rá, akik tudnak segíteni, illetve válaszolni.

Elkeserítő, hogy mennyi embernek nincsen élete, ha abba leli örömét, hogy próbál vicces lenni, de közben csak a béna jegyezéseben el van rejtve a primitívség..mert más, ha valaki vicces olt és más ,ha valakiről süt a butaság..

2010. máj. 21. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod tudni,hogy milyennek kellene lenned? Nem jó úgy, ahogy vagy? Vagy valami sablont szeretnél követni?

Nem csak a napjegy meg az ascendens számít, hanem az egész horoszkóp összes háza, bolygója, fényszöge rakja össze azt a képet, amilyen vagy.

És a helyes kérdés: miért vagyok olyan, amilyen vagyok, ezt meg tudja válaszolni egy jó asztrológus. Jobb esetben, de szeretnek általánosságokat mondani.

Én Szűz jegyű csaj vagyok, egyes házas skorpió, de mérleg acsendenssel. Már elfogadtam, hogy a szűz jegy nagy része stimmel rám, a skorpióból a bosszúállás főleg.. igaz, szinte az összes bolygóm a 12. házban van, ami Halak ház ha jól tudom, ez alapból befolyásolja az egész szűz-dolgot. Vagyis mint mondtam, az egész számít.

2010. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
UI.: a Paladin nagyon gáz, a troll pasik a legjobbak.
2010. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló tisztába vagyok azzal, hogy sok más is számít:)Már elemeztettem magam asztrológussal, igazából csak arra lettem volna kíváncsi, hogy azok, akik állítják, hogy konyítanak a dologhoz mennyire tudják kitaláli vmilyen lehetek..de mivel rajtad kívül nem kaptam értékelhető választ, így felfedem a szándékomat:);)azért még egyszer köszönöm:P
2010. máj. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!